Boğaz Turu

Boğaz turu ile İstanbul’un tadını çıkarmayı kim istemez ki? İstanbul dünyanın tarihten bugüne en güzide şehirlerinden bir tanesi olarak bilinmektedir. Tüm dünyanın İstanbul’un tarihi ve büyülü atmosferine olan hayranlığı bilinmektedir. Sahip olduğumuz için şanslıyız. İstanbul kalbinde bir Boğaz barındırır.

 

Öyle bir boğazdır ki insanı şair yapar. Karadeniz ile Marmara Denizini birbirine bağlayan bir geçittir Boğaz. İstanbul şehrini Anadolu ve Avrupa Yakası olarak ikiye böler. İstanbul’da Boğaz Turunda; Tarihi İstanbul Yalıları, Ortaköy Camii, Kuleli Askeri Lisesi, Boğaz Köprüleri, Emirgan, Rumeli Hisarı, Çırağan Sarayı, Dolmabahçe Sarayı gibi İstanbul’un en nadide tarihi güzelliklerini görmek mümkün. Boğazda 660 civarı yalı vardır ve bunların yaklaşık 360 tanesi tarihi niteliktedir. Boğaz turu ile bu yalıları denizden görebilir ve fotoğraflarını çekebilirsiniz.

Güzel bir Boğaz gezisine kim hayır diyebilir ki? Sevdiklerinizle romantik bir ortamda başbaşa gelmek istiyorsanız siz de tekne kirala hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Ortaköy’de Esma Sultan Yalısı, hemen yanında Fehime Sultan Yalısı, Hatice Sultan Yalısı, Bebek’te Yılanlı Yalı karşılar sizi, Emirgan’da Şerifler Yalısı görülmeye değer yalılardan birkaçı. Ayrıca; Aşk-ı memnu dizisinden birçoğumuzun bildiği Afif Paşa yalısı, Şehzade Burhanettin Yalısı, Cezayirliyan Yalısı, Çürüksu Yalısı, Fethi Ahmet Paşa Yalısı, Mabeyinci Fayik Paşa Yalısı, Sadullah Paşa Yalısı, Mahmut Nedim Paşa Yalısı, Edip Efendi Yalısı, Kont Ostrorog Yalısı, Abud Efendi Yalısı, Kıbrıslı Yalısı, Küçüksu Kasrı, Zarif Mustafa Paşa Yalısı, Köprülü Yalısı, Prenses Rukiye Yalısı, Saffet Paşa Yalısı, Yedi Sekiz Hasan Paşa Yalısı Boğaz Turu kapsamında dikkat çeken yalılar arasında yer almaktadır. Hem kendiniz, hem misafirleriniz için uzun bir boğaz turu özellikle de çay ve simit eşliğinde gerçekleşirse harika bir İstanbul etkisi bırakır.

 

Yemek ya da kahvaltı yanında Türk kahvesi, çay, simit ve özenle seçilmiş şarkılar eşliğinde bir fasl-ı muhabbet gerçekleştirmek son derece önemli bir etki bırakacak; hafızalardan silinmeyecek bir etki bırakacaktır. Sevdiklerinize muhteşem bir gün yaşatmak için Boğaz Turu fevkalade güzel bir tercihtir. İş toplantıları da burada olumlu sonuçlar verecektir. Siz de İstanbul’un tadını çıkartmak istiyorsanız doğru yerdesiniz.

 

Hemen bizi arayın ve Türkiye’nin kurumsal tekne kiralama merkezinden dilediğiniz, ihtiyacınıza uygun tekneyi kiralayın ve derin maviye doğru yola çıkarak büyülü mekanları keşfedin. İstanbul’un o güzel, mistik havası ile ciğerlerinizi doldurun, eşsiz güzelliği yakınından keşfedin. Sitemizde yer alan iletişim numaralarımızdan bize ulaşın ve Boğaz Turu keyfini hemen başlatın.

Boğaz Etkinliklerimize Göz Atmak İçin Hizmetlerimizi İnceleyebilirsiniz.

WhatsApp WhatsApp
Rezervasyon | Ara