Boğazda Düğün

Bizim masalımız Boğaz’da başlasın diyenler için düğün görkemli düğünler teknelerimizde gerçekleşiyor. İstanbul Boğazının büyülü atmosferinde harika bir eğlence, masal gibi bir düğün ile unutulmaz bir anı olarak kalsın her şey.

 

Bir genç kızın en büyük rüyası beyaz atlı prensi ile evlenmektir. En güzel günlerini ve bir ömrü birlikte geçireceği bu prens ile hayatını birleştirirken gerçekleştireceği organizasyonlar da prenseslere layık olmalıdır. Günlerce, aylarca bu özel anlar ile ilgili tüm detaylar en ince ayrıntısına kadar planlanır ve o müthiş an geldiğinde aile, arkadaşlar ve gerekirse tüm dünya bu aşka tanıklık etsin istenir.

 

Boğazda düğün ise genç kızlar için son derece etkileyici bir seçenek olarak karşımıza çıkmaktadır. Boğazda düğün son yıllarda son derece önemli bir trend halini almıştır. Genç çiftler, birbirinden lüks yatlar kiralayarak misafirlerine emsalsiz bir eğlence ve konfor sunmaktadırlar.

Siz de lüks bir teknede, Boğazın masmavi suları ve muhteşem ambiyansında evliliğe ilk adımlarınızı atmak istemez miydiniz? Sizin ve sevdiğinizin en güzel anı için en doğru seçim olan Boğazda düğün oldukça etkileyici olacak. Şehrin kalabalık atmosferinden, stresten uzak bir şekilde evliliğe adım atacağınız bu günü pozitif şekilde gerçekleştirebileceksiniz.

 

Konuklarınıza birbirinden leziz mönülerden oluşan yemekler yedirebilecek ve tarzınızı yansıtacak bir ortam sağlayabileceksiniz. İlk şarkınızda ilk dansınızı teknenin büyülü atmosferinde gerçekleştireceksiniz. Siz tam bir deniz ve İstanbul aşığısınız. Bu nedenle bu düğün tam size göre bir seçenek olacaktır. Özellikle kına geceleri yatlarda harika olmaktadır. Kına organizasyonları ile gelinlerimiz fark yaratmaktadır. Geniş pist olanağı ile dans etmek ve eğlenmek için son derece kullanışlıdır. Tekne kına gecesi süslemeleri ve dekorları açısından da oldukça güzel bir ortam sağlamaktadır. Düğünler ve kına geceleri için harika bir seçimdir yatlar. Geniş mekan kullanımı, açık havada özgürce dans edebilme ve terlemeden Boğaz esintisinde halaylar, sambalar, latin dansları gibi her tarza uygun hareket edebilme olanağı sağlamaktadır.

 

Yatlarımız her bütçeye ve kişi sayısına uygun özelliklere sahip çeşitleri ile dikkat çekmektedir. Türkiye’de düğün ve kına mekânı olarak son yıllarda en çok tercih edilen yatlardır. Genç hanımlar ve beyler bu özel günlerini en şık ve en lüks biçimde yaşamak ve ömür boyu birer hatıra olarak taşımak için yatlarda ve İstanbul’un akciğeri olan Boğaz’da taçlandırmak istiyorlar. Siz de gecikmeden bizi arayın ve rüya gibi bir düğün ile dünya evine girin.

Boğaz Etkinliklerimize Göz Atmak İçin Hizmetlerimizi İnceleyebilirsiniz.

WhatsApp WhatsApp
Rezervasyon | Ara