Boğazda Evlilik Teklifi

Evleneceğiniz bayanı buldunuz ve sıra ona evlenme teklif etmeye mi geldi? Evlilik başlangıcında unutulmaz bir anı olabilecek bu özel teklif için hoş bir sürpriz ayarlamaya ne dersiniz? Evlilik teklifinizde evleneceğiniz bayanı davet edip güzel bir yemek yemek ardından da hoş bir sürpriz ile evlenme teklif etmek uzun süredir hayliniz ise size bu konuda en özel ortamı ayarlıyoruz.

 

Boğazda evlilik teklifi organizasyonu ile bu hayaliniz hem açık havada hem de boğaza karşı serin suların sessizliğinde özel bir anda gerçekleştirebileceğiniz bir organizasyon olabilmektedir. Tekne tercihiniz ve teklifi nasıl gerçekleştireceğiniz hususunu karara bağladıktan sonra sizin için o özel gecede ihtiyaç duyulabilecek tüm ayrıntılar ile harika bir organizasyon gerçekleştirebiliriz. Tekne seçiminiz ile hoş bir süsleme, dilerseniz akşam yemeği seçiminiz ile teknemizde hoş bir yemek ve ardından gelen güzel bir dans müziği ve teklif sizi bekler anı….Sizin asla hayır diyemeyeceğiniz bu organizasyon oldukça uygun fiyata yine sizin seçimleriniz ile şekillenen ekonomi ile karşınıza çıkacaktır.

Evleneceğiniz bayanı alıp gelirken boğazda evlilik teklifi organizasyonu hazırlığımızda hiçbir ayrıntıyı gözden kaçırmadığınız konusundan emin olabilirsiniz. Yüzüğü parmağa takmadan önce teknemiz ile sizin tercihiniz olan müzik eşliğinde güzel bir gezintiye çıkarak Boğaz’ın en güzel noktasında teklifinizi yapma tercihinize göre dilerseniz sözle dilerseniz lazerli yazı ile boğazın unutulmaz köprüsünde o güzel soruyu evleneceğiniz bayana sorabileceksiniz. Bu özel anı şekillendirirken sizlerin beklentilerinizi tam anlamı ile karşılayabilecek hizmet elemanlarımız ile yüz güldürücü sonuç alabilmenize rehber olabiliriz. Teknelerimiz zevkinize göre tercih edebileceğiniz çeşitlilikte sitemizde sizlerin beğeninize sunulabilmektedir. Bizimle irtibata geçtiğiniz zaman organizasyon gerçekleştirmek istediğiniz tekneyi yakından görüp inceleme fırsatı da yakalayabilirsiniz.

 

Boğazda evlilik teklifi organizasyonu yaparken süsleme isterseniz onu da dilediğiniz sade ya da biraz daha abartılı süsler ile ortamı göz alıcı konuma sokabiliriz. Yemek çeşitlerimizde sitemizde gerçekleştireceğiniz incelemede karşınıza kolayca çıkabilecektir. Bu organizasyon için tüm ayrıntıları ile bizi bilgilendirmenizin ardından müzik, yemek, süsleme, boğaz gezisi ve kiralama saati göz önüne alınarak size uygun bir fiyat sunulacaktır. Boğaz’ın serin sularında unutamayacağınız bir evet cevabı için böyle bir zahmete girme girişimi için bizden yardım almaya hazır mısınız? Evleneceğiniz bayan ile beraber çekilecek birkaç fotoda geceden hatıra olarak hafızalarınızda yatacak bir günü yanınızda götürmenize yetecektir. Evlenme saati yaklaşırken bizi aramak için acele etmeye var mısınız?

Boğaz Etkinliklerimize Göz Atmak İçin Hizmetlerimizi İnceleyebilirsiniz.

WhatsApp WhatsApp
Rezervasyon | Ara