Boğazda İftar Organizasyonları

Ülkemizin en kutsal ayıdır Ramazan. Hiç bitmesini istemediğimiz, ruhumuzu aydınlatan bir sultandır. 11 ayın sultanı diye anarız onu hep. 1 yıl boyunca heyecanla bekleriz. Kalplerimiz şenlenir iftar sofraları ile. Dargınlık, kızgınlık kalmaz yüreğimizde. Aile ve dostlar sevgiyle bir araya gelir. Yürekler Allah’ı zikreder en derinden. Bu mübarek ayda iftar vermek için adeta yarışırız birbirimizle. Dünya gelsin soframıza otursun; yemeklerimizi yesin ve bizimle birlikte ellerini semaya açıp dua etsin diye heyecanlanırız.

 

Hazırlık üzerine hazırlık yaparız. Misafirlerimizi mutlu etmek için türlü güzellikler ekleriz davetlerimize. Ramazan ayında farklı bir davet, farklı bir iftar sofrası hazırlamak isteyenler için en güzel seçim tekne kiralamaktır. İstanbul Boğazının eşsiz manzarasında, masmavi denizinde akıp gitmek ve iftar sofrasını alabildiğine geniş kurmak ne kadar da güzel olur değil mi?

Boğazda iftar organizasyonları her zaman dikkat çeker ve fark yaratır. İster aile ve dostlarınız ister müşterileriniz isterseniz çalışanlarınız için muhteşem, unutulmayacak bir iftar organizasyonu gerçekleştirebilirsiniz. Oruçlar açılmadan hemen önce düzenlenen muhteşem bir boğaz gezisi ile misafirlerinize İstanbul’un eşsiz manzarasını bir uçtan öbür uca sunabilirsiniz. Steril, yüksek kapasiteli ve lüks teknelerimiz ihtiyaçlarınıza en iyi şekilde cevap verecektir. Siz de bu tekneler ile sevdiklerinizi ağırlamak ve yıllar sonra bile konuşulacak lezzette iftarlara imza atmak istiyorsanız hemen bize ulaşın.

 

Boğazda iftar organizasyonları için tekne kiralamak sanıldığı kadar pahalı değildir. Tam tersine lüks bir restoranı kiralamaktan çok çok daha ucuza mal olmaktadır. Üstelik tamamen size özel bir teknede sadece davetlileriniz ile harika bir iftar gerçekleştirebilme şansına sahip olmanızı sağlar.
Boğazda iftar organizasyonları birçok etkinliği de beraberinde getirir. İlahiler, Kur-an okumaları, semazen gösterileri ile iftar yemeğinizi renklendirebilir; bu güzel ayın insanın içerisine işleyen, ruhunu okşayan atmosferini misafirlerinize yansıtabilirsiniz. Akılda kalıcı, özel bir iftar yemeği tasarlamak ve bu yemek ile dilden dile konuşulmak sizin elinizde. Dilerseniz Ramazan ayının amacına uygun olarak; sosyal proje kapsamında belki de hiç Boğaz’da bir çay içme şansı bulamayan kişilere hayatlarının en güzel gecesini yaşatmak istersiniz. Kim bilir belki de yaşlılar, yetimler, sığınmacılar veya bu kişiler yararına düzenleyeceğiniz boğazda iftar organizasyonları gelirlerin bağışlanması neticesinde size paha biçilmez bir ruhsal arınma sağlarlar.

 

Hemen harekete geçin ve bugünden iftar organizasyonlarınızı planlayın. Şimdiden davetlilerin listesini hazırlayın ve Boğazda iftar organizasyonları için yerinizi ayırtmak adına bizi arayın.

İftar Menüsü

İFTARİYELİKLER

Ekmek ve pide çeşitleri
Hurma,Zeytin,Kayısı
Kaşar Peynir, Çilek Reçeli,Tere Yağ
Bal
Domates ve Salatalık Söğüş

ÇORBALAR
Süzme mercimek çorbası

ZEYTİNYAĞLILAR
Zeytinyağlı yaprak sarma
Şakşuka

ARA SICAKLAR
Peynirli Sigara Böreği

ANA YEMEKLER
Et sote, Pirinç Pilavı Fırınta Patates Garnitür ile
Mevsim Salatası ( kişi başı )

TATLI & MEYVE

LİMİTSİZ ÇAY & MEŞRUBAT

Tekne Kalkış Noktaları ve Saatleri

Eminönü

19:30 (Otobüs Durakları Arkası Yoltur İskelesi)

Üsküdar

20:00 (Marmaray Durağı Karşısı)

Boğaz Etkinliklerimize Göz Atmak İçin Hizmetlerimizi İnceleyebilirsiniz.

WhatsApp WhatsApp
Rezervasyon | Ara