Boğazda İftar Organizasyonları

Her gün Hareket İle Boğaz turu ve Canlı Müzik Eşliğinde
İftar Programı

Program Akışı ;

Gemimiz öncelikle Eminönü sonrasında Üsküdar’daki misafirlerimizi aldıktan sonra boğaz turuna başlayacaktır. Rezervasyon yapan misafirlerimizin kişiye veya gruplara özel olarak ayrılmış olan masalarında ikramları hazır bulunacaktır. Ortaköy civarlarında ezan ile birlikte iftarımızı açacagız ve sonrasında canlı müzik ekibimiz programa başlayacaktır. Misafirlerimiz tatlılarını yerken garson arkadaşlarımız çay ikramı yapacaktır ve boğazın muhteşem manzarası ise size eşlik edecektir.

  • Semazen Gösterisi ve Enstrümantal Müzik Dinletisi
  • İftar Menüsü
  • Boğaz Gezisi
  • Çay İkramı

 

Tekne Kalkış Noktaları ve Saatleri

Eminönü

18:30 (Otobüs Durakları Arkası Yoltur İskelesi)

Üsküdar

19:00 (Marmaray Durağı Karşısı)

İFTAR MENÜ 1

İftariye Tabağı: Hurma, zeytin, bal, tereyağ,recel
Çorba Çeşitleri: Süzme mercimek,
Ara Sıcak:Peynirli borek
Ana Yemek: tavuk sote,Tereyağlı pilav Soslu patates
Salata: Mevsim Salata
Tatlı: Baklava,
Meyve: Mevsim meyveleri.
İçecek: Sınırsız mesrubat ve Soft İçecekler. (Tur boyunca sınırsız çay ikramı)

İFTAR MENÜ 2

İftariye Tabağı: Hurma, zeytin, bal, tereyağ, recel
Çorba Çeşitleri: Süzme mercimek,
Ara Sıcak:sebzeli pacanga boregi
Ana Yemek: kofte,tavuk izgara ,Tereyağlı pilav,Soslu patates
Salata: Mevsim Salata
Tatlı: Baklava,
Meyve: Mevsim meyveleri.
İçecek: Sınırsız meşrubat ve Soft İçecekler. (Tur boyunca sınırsız çay ikramı)

Ülkemizin en kutsal ayıdır Ramazan. Hiç bitmesini istemediğimiz, ruhumuzu aydınlatan bir sultandır. 11 ayın sultanı diye anarız onu hep. 1 yıl boyunca heyecanla bekleriz. Kalplerimiz şenlenir iftar sofraları ile. Dargınlık, kızgınlık kalmaz yüreğimizde. Aile ve dostlar sevgiyle bir araya gelir. Yürekler Allah’ı zikreder en derinden. Bu mübarek ayda iftar vermek için adeta yarışırız birbirimizle. Dünya gelsin soframıza otursun; yemeklerimizi yesin ve bizimle birlikte ellerini semaya açıp dua etsin diye heyecanlanırız.

 

Hazırlık üzerine hazırlık yaparız. Misafirlerimizi mutlu etmek için türlü güzellikler ekleriz davetlerimize. Ramazan ayında farklı bir davet, farklı bir iftar sofrası hazırlamak isteyenler için en güzel seçim tekne kiralamaktır. İstanbul Boğazının eşsiz manzarasında, masmavi denizinde akıp gitmek ve iftar sofrasını alabildiğine geniş kurmak ne kadar da güzel olur değil mi?

Boğazda iftar organizasyonları her zaman dikkat çeker ve fark yaratır. İster aile ve dostlarınız ister müşterileriniz isterseniz çalışanlarınız için muhteşem, unutulmayacak bir iftar organizasyonu gerçekleştirebilirsiniz. Oruçlar açılmadan hemen önce düzenlenen muhteşem bir boğaz gezisi ile misafirlerinize İstanbul’un eşsiz manzarasını bir uçtan öbür uca sunabilirsiniz. Steril, yüksek kapasiteli ve lüks teknelerimiz ihtiyaçlarınıza en iyi şekilde cevap verecektir. Siz de bu tekneler ile sevdiklerinizi ağırlamak ve yıllar sonra bile konuşulacak lezzette iftarlara imza atmak istiyorsanız hemen bize ulaşın.

 

Boğazda iftar organizasyonları için tekne kiralamak sanıldığı kadar pahalı değildir. Tam tersine lüks bir restoranı kiralamaktan çok çok daha ucuza mal olmaktadır. Üstelik tamamen size özel bir teknede sadece davetlileriniz ile harika bir iftar gerçekleştirebilme şansına sahip olmanızı sağlar.
Boğazda iftar organizasyonları birçok etkinliği de beraberinde getirir. İlahiler, Kur-an okumaları, semazen gösterileri ile iftar yemeğinizi renklendirebilir; bu güzel ayın insanın içerisine işleyen, ruhunu okşayan atmosferini misafirlerinize yansıtabilirsiniz. Akılda kalıcı, özel bir iftar yemeği tasarlamak ve bu yemek ile dilden dile konuşulmak sizin elinizde. Dilerseniz Ramazan ayının amacına uygun olarak; sosyal proje kapsamında belki de hiç Boğaz’da bir çay içme şansı bulamayan kişilere hayatlarının en güzel gecesini yaşatmak istersiniz. Kim bilir belki de yaşlılar, yetimler, sığınmacılar veya bu kişiler yararına düzenleyeceğiniz boğazda iftar organizasyonları gelirlerin bağışlanması neticesinde size paha biçilmez bir ruhsal arınma sağlarlar.

 

Hemen harekete geçin ve bugünden iftar organizasyonlarınızı planlayın. Şimdiden davetlilerin listesini hazırlayın ve Boğazda iftar organizasyonları için yerinizi ayırtmak adına bizi arayın.

Boğaz Etkinliklerimize Göz Atmak İçin Hizmetlerimizi İnceleyebilirsiniz.

WhatsApp WhatsApp
Rezervasyon | Ara