Boğazda Kahvaltı

İstanbul İstanbul olalı hiç görmedi böyle güzel bir kahvaltı organizasyonu ve onu siz gerçekleştirdiniz. Nasıl mı? Yat kiralayarak. Tüm davetliler günlerdir gerçekleştirdiğiniz bu kahvaltı organizasyonundan bahsediyor. Düşünmesi bile muhteşem değil mi? Bunu başarmak çok basit. Davetli sayınıza göre bir tekne seçmeli ve hemen hazırlıklara başlamalısınız. Öncelikle bir plan yapmalısınız. Kaç kişi gelecek; kaç kişi hizmet edecek; Boğaz turu kahvaltıdan önce mi, sonra mı, kahvaltı esnasında mı yapılacak; Müzik ne olacak, kahvaltıda neler yer alacak gibi soruları ve cevapları içeren geniş bir soru cevap listesi size yardımcı olacaktır. Davetliler için bir oturma düzeni, çekilecek fotoğraf ve videoların nasıl olacağı, Turun ne kadar süreceği gibi sorular cevap bulduğunda bir kahvaltı turu planı hazır demektir.

Tüm detayları belirlediğinizde misafirlerinizi davet edecek ve muazzam keyifli bir kahvaltı masasında oturmalarını sağlayacaksınız. Bir tek kuş sütünün eksik olduğu sofraları sevdikleriniz ile birlikte paylaşacaksınız. Sevdiğiniz bir müzik eşliğinde Boğaz’da kahvaltı ile harika vakit geçireceksiniz. İster dostlarınız, ister çalışanlarınız, ister değerli müşterileriniz için olsun bu organizasyon son derece önemli bir etki bırakacak ve herkesin sevgisini kazanacaksınız. Neden Boğaz’da kahvaltı? Çünkü Boğaz İstanbul’u İstanbul yapan ve tüm dünyanın hayran kaldığı eşsiz bir güzelliğe sahiptir. Masmavi suları ile size pozitif enerji verir.

 

Dünyada ki cennette olduğunuzun farkına varmanızı sağlar. Misafirlerinizi büyüsü ve güzelliği ile öyle bir etkiler ki bu kahvaltı onların hayatlarında unutulmaz hale gelir. Türk lezzetlerini içerisinde barındıran harika bir kahvaltı mönüsü ile mideleri, Boğaz’ın nazlı güzelliği ille gözleri bayram yapar. Tarihi yalıların kattığı büyüleyici atmosferde unutulmamalı. Osmanlı’dan günümüze kadar dimdik ayakta kalmış bu yalılar misafirlerinizi tarih içinde yolculuğa çıkartır ve unutulmaz anlar yaşatır. Siz de bu güzel anlara şahitlik edersiniz. Son derece lüks gemilerimiz sizler için en güzel şekilde tasarlanmıştır. Son derece sterildir. İleri teknoloji imkânları ile donatılmıştır. Tecrübeli kaptanlar tarafından idare edilmektedirler. Gönül rahatlığı ile lüks teknelerimizi tercih edebilirsiniz.

 

Kurumsal bir firma olarak sizlere kaliteli bir hizmet sunmayı ilke edinmiş bulunmaktayız ve yılların tecrübesi ile hareket etmekteyiz. Kahvaltı organizasyonlarınızı keyifli anılara çevirmekte son derece usta bir ekip ile de çalışmaktayız. Güler yüzlü hizmet anlayışımız ile en iyisini, en kalitelisini sunmaya devam etmekteyiz. Sizi de Boğaz’da kahvaltı keyfini bizimle yaşamaya davet ediyoruz.

Boğaz Etkinliklerimize Göz Atmak İçin Hizmetlerimizi İnceleyebilirsiniz.

WhatsApp WhatsApp
Rezervasyon | Ara