Boğazda Mehtap Turları

İstanbul dünyanın en güzel şehirlerinden biri. Hem tarihi, hem modern özellikleri, hem Batı, hem de Doğu etkilerini taşıması bu harika şehri benzersiz kılmaktadır. İstanbul’un en güzel yerlerinden biri de kesinlikle tadına doyum olmayan, eşsiz Boğazı elbette. Boğaz ın güzelliklerine, harika coğrafyasına, muhteşem yalılarına doyum olmaz. İstanbul’da yaşayanların kesinlikle belirli aralıklarla Boğaz turu yapması gerek bizden söylemesi. Hele misafirlerin kesinlikle Boğaz tadını alması lazım. Boğaz ı mükemmel şekilde görmek için denizden tur atmak önemlidir. Bunu da firmamız gibi alanında profesyonel olan tur ve organizasyon firmalarından yardım alarak yapabilirsiniz. 16 yıldır sizinle olan firmamız Teknede ile harika deneyimler yaşayabilir, unutulmaz anılara imza atabilirsiniz.

 

Organizasyonlarımız arasında Boğaz Turu programlarımız da bulunmaktadır. Hele sizde unutulmaz anılar bırakacak Boğazda mehtap turları kesinlikle yaşanması gereken bir deneyim. Boğaz ın güzelliklerini akşam üstü saatlerinde yaşamaya başlayıp, tüm akşam ve gece boyunca harika bir program ile yaşayabilirsiniz. Düzenlenmiş tur programlarımıza katılabilirsiniz. Çift olarak, arkadaş veya aile olarak katılmanız mümkün. Öte yandan, özel tekne kiralama hizmetlerimiz de her zaman uygun fiyatlara sizinle. Boğazda mehtap turları için uygun kapasiteli teknelerimiz de sizi bekliyor. Bakımları eksiksiz, temizliği her zaman yapılan ve sigortalı teknelerimizden dört dörtlük memnun kalacaksınız. Elemanlarımız her anlamda sizi memnun edecek şekilde, a dan z ye tüm hizmetlerimiz için özel ayarlanmıştır.

Boğazda mehtap turları özel etkinliklerimiz için de harika bir seçenektir. Firmaların kuruluş yıldönümleri ve kutlamalarında, doğum günlerinde, sünnet, nişan, düğün, kına gecesi gibi farklı etkinliklerde firmamızdan teknelerimizi kiralayabilirsiniz. Süper bir boğaz manzarasında kutlamalarınızın anlamlı olması ve unutulmaz olması kaçınılmazdır. Mehtabın o doyumsuz havasında gecelerinizin konuklar için de büyüleyici olacaktır. Etkinlik konusunda tüm detayları bize bırakabilirsiniz. Süslemelerimiz mükemmel ve etkinliğe uygun olarak düzenlenmektedir. Personel sayımız da sizden gelen talepler ve etkinliğin içeriğine göre ayarlanmaktadır. Yemekli veya yemeksiz davetleri tercih edebilirsiniz. Yemekli sunumlarımız firmamız muhteşem catering çalışmalarından nasibini alacaktır. İstediğiniz menü türünü size dört dörtlük hazırlamaktayız. Yemeksiz etkinliklerimiz de tercihlerinize uygun olarak çeşitlenmektedir. Kokteyl tarzında seçeneklerimiz de hayli geniştir.

 

Unutulmaz tekne turları ve etkinlikler için sizinleyiz. Gecelerinizi anlamlı kılın ve harika etkinliklerimizden yararlanın. Uygun fiyatlarımız da sizi düşünerek firmamız için ayarlanmaktadır. Hemen bize ulaşın ve çalışmalarımızı, hizmetlerimizi siz de inceleyin. Mutlaka firmamızda sizleri de görmek isteriz.

Boğaz Etkinliklerimize Göz Atmak İçin Hizmetlerimizi İnceleyebilirsiniz.

WhatsApp WhatsApp
Rezervasyon | Ara