Boğazda Sünnet Düğünü

İstanbul Boğazı hiç şüphe yok ki dünyanın en güzel yerlerinden biri. Hatta Dünya üzerinde böylesine özel bir coğrafya bulmak kesinlikle mümkün değil. İşte bu harika kentte, bu güzel denizde manzaraya doyasıya bakarak sizin için özel günlerinizi yaşayabilirsiniz. Bunu da 2000 yılından bu yana sizler için profesyonel olarak çalışan Tekne Gezintisi firmamız ile yapabilirsiniz.

TekneGezintisi.com olarak en mükemmel hizmetleri, en donanımlı şekilde ve en hesaplı fiyatlara sizlere sunmaktayız. Kapsamlı bilgileri sitemizden her zaman alabilirsiniz. İletişim bilgilerimiz de sitemizde bulunmaktadır. Bize ulaşmanız için hatlarımız her zaman aktiftir. Etkinliklerimiz çok farklı alanlarda düzenlenmektedir. Boğazda sünnet düğünü bunların başında gelmektedir.

Hepimiz erkek evlatlarımızın sünnet kutlamasına şüphesiz ki çok özeniriz. Bu olay hayatta bir kez yaşanacak, son derece özel bir kutlamadır. Bunun da unutulmaz olmasını isteriz. Boğazda sünnet düğünü etkinliklerimiz ve özel partilerimiz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Bu şekilde bir kutlama sünnet olan yavrunun da çok hoşuna gidecektir. Malum erkek çocukları denizi ve tekneleri çok sever. Yavrunuzun ve arkadaşlarının da mutlu olacağı bir sünnet kutlaması çok daha anlamlı olacaktır. Firmamız gerekli tekne filosu ile 1 kişilik etkinliklerden 500 kişilik etkinliklere kadar tüm organizasyonları yapabilir durumdadır. Buna elbette Boğazda sünnet düğünü kutlamalarımız da dahildir. Kaç kişilik bir etkinlik istiyorsanız düzenlemelerimizi ona göre yapmaktayız. Eleman sayımız da ona göre belirlenmektedir.

 

Elemanlarımız a’dan z’ye bir partinde, eğlencede olması gereken tüm elemanları kapsamaktadır. Servis elemanlarımız ve aşçı personelimizden, oryantal, dansçı, dj ve fasıl ekibine kadar sizin istekleriniz doğrultusunda eleman kadromuz belirlenmektedir. Elemanlarımızın profesyonel ve güler yüzlü, eğitimli olduklarından emin olabilirsiniz. Size dört dörtlük bir servis ve eğlence sağlayacağız.

 

Boğazda sünnet düğünü etkinlerimiz, diğer programlarımız gibi yemekli, yemeksiz, açık büfe ya da klasik sunum gibi farklı düzenlemelerde olabilir. Menü seçimi ve diğer düzenlemelerini kesinlikle sizden gelen talepler ile düzenlemekteyiz. Yemeksiz, kokteyl tarzında ise istekleriniz buna uygun düzenlemelerimizi yapmaktayız. Kaldı ki firmamız uzun yıllardır catering çalışmaları ile de hizmet sunmaktayız. Çalışmalarımızın profesyonel olması teknelerimizin süslemelerine de yansımaktadır. Her etkinliğe uygun olarak ona göre süslemelerimizi yapmaktayız. Nişan farklı, sünnet farklı, kına geceleri farklı düzenlenmektedir. Yavrunuzun ve anne baba olarak sizin isteklerinizi de kesinlikle göz ardı etmemekteyiz. Uygun fiyatlarımız ve ödeme seçeneklerimizden de son derece memnun kalacaksınız. Firmamızda bekliyoruz.

Boğaz Etkinliklerimize Göz Atmak İçin Hizmetlerimizi İnceleyebilirsiniz.

WhatsApp WhatsApp
Rezervasyon | Ara