Boğazda Yat Kiralama

Sevdiğiniz kadına hayal bile edemeyeceği muhteşemlikte bir evlenme teklifine ne dersiniz? Aşkın en yoğun hissedildiği şehrin en güzide yeri İstanbul Boğazıdır. Nice âşıklar bu manzara karşısında dile gelir. Nice romantik anlar gizlidir derin maviliklerde. İstanbul’un incisi boğaz tüm dünyanın hayran olduğu nadide bir yerdir. Uçsuz bucaksız maviliği ile tüm gönülleri fetheder. Duyguları bir ayna gibi yansıtır. Şairlere bir aşk-ı memnu yani adeta bir yasak aşk olarak konu olmuştur. Mısraları süslemiş, kalplere nüfuz etmiştir. Siz de tüm bunları sevdiğiniz ile birlikte hissedebilmek ve onun ile birlikte yaşayabileceğiniz en güzel ambiyansı oluşturmak için Boğazda yat kiralama keyfini yaşayabilirsiniz. Yat ile çıktım yola, hayatımızın her anı böyle mutlu ola diye muhteşem bir teklif ile sevdiğiniz kadını kendinize tutsak edebilir; ona evet dedirtebilirsiniz.

Bahara Özel Fiyatlarla VIP Yat Kiralama Kampanyamızı İnceleyin !

Aşkınızı anlatan müzikler eşliğinde doyasıya dans eder; harika bir yemek ile gecenizi taçlandırırsınız. Kendinizi kral ve kraliçe gibi hissedersiniz. Yatlarımız son derece lüks ve konforludur. Temizliğine, dezenfektasyonuna son derece özen gösterilir. Sizlerin keyifli zaman geçirmesi için gerekli tüm detaylar itina ile düşünülür ve yatlarımız kullanımınıza hazır hale getirilir. Sizde eşsiz boğaz manzarasının tadını çıkartırsınız. İster bir evlilik teklifi, ister bir doğum günü partisi ya da yıl dönümü kutlaması özgürce eğlenebilirsiniz. İstanbul boğazının derin maviliği ve tatlı esintisi eşliğinde bir parti de verebilir, arkadaşlarınız için eğlenceli bir ortam yaratabilirsiniz. Kahvaltı organizasyonları ya da akşam yemeği etkinlikleri düzenleyebilirsiniz. Hep birlikte sevdiklerinizle keyifli vakit geçirebilirsiniz.

 

Boğazda yat kiralama hizmetimiz ile tüm etkinlik ve organizasyonlarınızda daima sizinle birlikteyiz. Yaptığınız organizasyon ile kalpleri fethedin ve fark yaratın. İstanbul kıyılarında gezinti yaparken, tarihi yalıları keşfedin. Güneşin doğuşunu ya da güneşin batışını sevdiklerinize izletin. Bir şiir gibidir gün batımı İstanbul Boğazında. Öyle romantik, öyle derin duygular yükler ki insana. Adeta büyüler. Herkes bu anı yaşamalı ve yaşatmalıdır. İstanbul’un tadını çıkartmak için derin mavilikte bir yolculuğa mutlaka çıkılmalıdır.

 

Boğazda yat kiralama ile hayallerinize sığmayacak güzellikte bir gün geçirmek için hemen harekete geçin. Etkinlik planınızı yapın ve misafirinizi ya da misafirlerinizi davet edin. Sitemizden bize ulaşarak yatlar ve kapasiteleri ile ilgili bilgileri alın. Size özel fiyat ve indirimlerden yararlanarak hayallerinizi gerçekleştireceğiniz ilk adımı atın. Türkiye’nin en geniş yat profiline sahip, kurumsal firması olarak sizlere hizmet veren bizler telefonun diğer ucunda aramanızı bekliyoruz.

Boğaz Etkinliklerimize Göz Atmak İçin Hizmetlerimizi İnceleyebilirsiniz.

WhatsApp WhatsApp
Rezervasyon | Ara