Günübirlik Adalar Turu

Tekne Gezintisi firmamız olarak 2000 yılından bu yana, tam 16 yıldır sizinleyiz. İstanbul un en güzel denizlerinde, harika Boğazında, eşsiz manzara eşliğinde unutulmaz bir an yaşamak istiyorsanız firmamızdan yardım alabilirsiniz. İstanbul demek elbette Boğaz demek. Ancak bu kalabalık kentte her zaman Boğaz a inmek elbette mümkün değil. Bu nedenle bu harika manzaranın tadını doyasıya yaşamak için kendinize zaman ayırmanız ve Boğazı belirli bir süre de olsa doyasıya yaşamanız çok önemli. Firmamızın çalışmalarınızdan sizlere bahsetmek isteriz. Hizmetlerimiz tekne kiralama, catering çalışmaları, fotoğraf ve video çekimleri, grup transferleri, Boğaz turları, etkinlikler, eğlence çalışmaları, süslemeler, destek personel temini gibi çalışmalarımız bulunmaktadır.

 

Bu hizmetlerimizin hepsinin de yıllardır çok beğenildiğini, birçok programa imza attığımızı belirtelim. Deneyimli firmamız her zaman ilk günkü heyecanı da taşımaktadır. Bunların arasında özellikle bahar ve yaz aylarında en sevilen etkinliklerimizden biri Günübirlik Adalar turu uygulamamızdır. İstanbul un eşsiz Boğazından, Adalar harika bir yolculuk yapmak isterseniz hemen firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Prens Adalarını tüm gün boyunca sizlere göstereceğiz. Elbette lüks teknemiz ve uygun personelimiz, uygun ikram sunumlarımız ile birlikte. Günübirlik Adalar Turumuzda tüm gün boyunca harika bir etkinlik programımız sizi bekliyor. Detayları almak için firmamızla iletişime geçmenizi bekliyoruz. Uygun fiyatlarımız ve dolu programımızla sizinleyiz. Hem Boğaz turları, hem de adalar turumuz ile fark yaratıyoruz.

Günübirlik Adalar Turu arkadaşlarınız, aileniz, sevdiklerinizle rahatlıkla katılabileceğiniz bir program sunmaktadır. Grupla, firma etkinlikleri gibi kapsamlı programlarınız için de teknelerimizden kiralayabilirsiniz. Firmamız size en özel ve uygun teknelerle, en profesyonel çalışmayı sunacaktır. 1 ile 500 kişi arasında etkinliklerimiz için uygun tekne filomuz olduğunu belirtelim. Teknelerimizin bakımları düzenli olarak yapılmakta ve her zaman kaliteli, sefere çıkacak durumdadır. Uygun personel ile dört dörtlük bir gidiş geliş hizmeti sağlamaktayız.
Adalar turu etkinliklerimizde sizlere müzikli etkinlikler de sunmaktayız. Buna uygun kadromuzun olduğundan da emin olabilirsiniz. Ayrıca grup etkinliklerinde istek halinde oryantal, dj gibi personelimiz de sizlerle olmaya hazırdır.

 

Günürbirlik Adalar Turu etkinliklerimizde her zaman gezilerimiz olduğundan siz yalnız olarak da katılabilirsiniz. Mutlaka grup olarak tekne kiralamak durumunda değilsiniz. Tur etkinliklerimizin yanında, nişan, düğün, kına gecesi, doğum günleri gibi çok farklı etkinlikleri de sizlere sunabiliriz. Süslemelerimiz, menü seçimi, müziklerin ayarlaması gibi çalışmaların sizi de görüşünüz alınarak yapılacağından emin olabilirsiniz.

Boğaz Etkinliklerimize Göz Atmak İçin Hizmetlerimizi İnceleyebilirsiniz.

WhatsApp WhatsApp
Rezervasyon | Ara