Hakkımızda

Boğazın Eşsiz Güzelliğini Yaşatıyoruz

Çağdaş hayatı , tekneleri ve denizi seven. Yaptığımız mesleği onur sayan firma olarak Eftalyatekneleri.com müşterilerine her zaman en iyi hizmeti sunmayı ve onları mutlu etme amacını taşımaktadır.

Bu amaç doğrultusunda siz değerli misafirlerimize en iyi hizmeti sunmak arzusu ile, ” Hakkımızda & Biz Kimiz ? ” sorusunun cevabını özetle bilgilerinize sunmak istiyoruz…

Tekne Gezintisi olarak, 2000 yılından itibaren ülkemizin turizm sektöründe hizmet veren uzman kadrosu , profesyonel rehberleri, tüm ülke genelinde birlikte çalıştığımız yüzlerce otel ve bünyesindeki araçlarıyla alanında farklı bir anlayış hedefinde olan bir tur firmasıyız.

Uzmanlaşmaya inanan bir yapı olarak yerli ve yabancı turistlere hizmet verdiğimiz teknelerimizi , yemekli ve yemeksiz tekne turları,
düğün, kına, iş yemekleri, yüzme turları, ve sünnet düğünü üzerine uzmanlaşmaya ve kendimizi geliştirmeye kararlıyız.. Bu kararı alalı 10 yıl oldu.

Şu anda yüksek standartlarda uygun maliyetlerle kaliteyi sunarak yılda 500′e yakın tur yapıyoruz. En büyük farkımız müşterimizin isteğini anlayıp ona en uygun tarz ve kalitede tekne seçeneğini sunabilmemiz. 1 kişiden 1000 kişiye kadar farklı kapasitede yat tipi,taka tipi ve restaurant tipi teknelerle yapılmaktadır. Tekneler isteğe bağlı olarak sadece kiralanabilir veya ikram servisi de alınabilir.

Hizmet tecrübemiz ve kalitenin pahalı olmayabileceğine olan inancımız en büyük kaynağımızdır…

Eftalyatekneleri.com Ekibimiz

Filiz Tansever
Müşteri İlişkileri Yöneticisi
WhatsApp WhatsApp
Rezervasyon | Ara