Nostalji Teknelerle Yemekli Boğaz Turları

Nostaljik teknelerle yemekli bir boğaz turu yapmaya ne dersiniz? Hem eğlenceli hem de oldukça güzel bir deniz manzarası eşliğinde yemek yemek ve boğazın tüm göz alıcı güzelliğini izlemek isteyen kişiler için firmamız yemekli boğaz turları düzenlemektedir. Nostaljik teknelerin havasını hissetmek ve boğazda denizin ortasında güzel bir yemek yemek için boğaz turlarını mutlaka incelemeniz gerekmektedir.

 

4 saat süren yemekli boğaz turlarında hem eğlenecek hem farklı bir yemek yeme fırsatına sahip olacak hem de boğazın tüm güzelliğini görme fırsatına sahip olacaksınız. Yemekli boğaz turunda öncelikle misafirlere hoş geldin kokteyli verilmektedir. Daha sonra ara soğuk çeşitleri ikram edilmektedir. Ara sıcaklardan sonra lezzetli ana yemekler ikram edilmektedir. Ana yemekler ve salatalar yendikten sonra tatlı ve meyvelerle hem lezzetli hem de doyurucu bir yemek hizmeti sunmaktayız. Taze ve günlük pişirilen yemeklerimiz oldukça lezzetlidir. Ana yemeklerde kişilerin arzularına göre balık veya et çeşitlerimizi mevcuttur. Ayrıca limitsiz olarak alkollü ve alkolsüz içecekler de ikram edilmekte ve gecenin tadını nostalji teknelerle yemekli boğaz turları ile çıkaracaksınız.

Nostalji teknelerle yemekli boğaz turları ile güzel ve eğlenceli zaman geçirmek isteyen herkesi firmamızın internet sitesine bekliyoruz. Birbirinden farklı ve lezzetli yemek menülerini inceleyebilir ve ön rezervasyon yaptırabilirsiniz. Uygun fiyatlarla güzel bir boğaz turu yapabilir ve akşam yemeğinizi boğazın ışıklarından ve serin sularda yeme fırsatına sahip olabilirsiniz. Özellikle özel akşamlarda sevdiklerinizi mutlu edebilmek için yemekli boğaz turları oldukça ideal bir hediye olacaktır. Ayrıca isteyen kişilere akşam mehtap turları da düzenlenmekte ve fasıl ile eğlenmenin tadını sonuna kadar çıkarabilirsiniz.

 

Nostalji teknelerle yemekli boğaz turlarımızı hem uygun fiyatlı hem de oldukça eğlencelidir. Herkesin kendini özel hissedeceği turlarımız sayesinde zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız bile. Nostaljik teknelerin unutulmaz havasını tadacak ve aşçılarımızın günlük ve taze ürünlerle hazırlamış olduğu birbirinden lezzetli yemekleri tatma fırsatına sahip olacaksınız. Boğazın altında deniz manzarası eşliğinde yemek yiyecek ve kendinizi özel hissedeceksiniz. Sevdiklerinize sürprizler yapmak veya grup halinde güzel bir akşam yemeği yemek için bizleri tercih edebilirsiniz. Klasik restoranlardan sıkıldıysanız sizleri yepyeni ve farklı bir mekanda yemek yeme seçeneği bekliyor. Boğazın ışıkları altında deniz manzarasıyla özel günlerinizi kutlayabilir ve yemekli davetler verebilirsiniz. Bizimle irtibata geçersiniz nostaljik ve boğaz eşliğinde güzel bir yemek programı hazırlamak için zaman kaybetmemiş olursunuz.

Boğaz Etkinliklerimize Göz Atmak İçin Hizmetlerimizi İnceleyebilirsiniz.

WhatsApp WhatsApp
Rezervasyon | Ara