Özel Yatta Boğaz Turu

23 Şub Özel Yatta Boğaz Turu

Özel yatta boğaz turu denize âşık olan kişiler için mükemmel bir hizmet destinasyonudur. Boğaz turları günümüzde uluslararası alanda faaliyet gösteren tekne kiralama firmaları tarafından sunuluyor. Boğaz baştan sona gezilerek kişiler boğazın eşsiz güzelliğini keşfetmenin ayrıcalığını yaşayabilir. Özellikle bu hizmetler günümüz İstanbul’un da oldukça popülerdir.

Küresel dünyanın en önemli boğazları arasında bulunan İstanbul Boğaz’ını yatla keşfetmek kişiler için mükemmel bir deneyim olacaktır. Bu gezi sırasında Dolmabahçe Sarayı, Topkapı Sarayı, Yıldız Sarayı, yalıları, köşkleri de görebilirsiniz. Aynı zamanda bu seyahatler sırasında muhteşem fotoğraflar çekerek sosyal medya platformlarında profil olarak kullanabilirsiniz. Boğaz turları genellikle günübirlik olarak gerçekleşir ve 6 ile 7 saatlik zaman dilimi içinde tamamlanmış olur.

Özel Yatta Boğaz Turu Hizmetleri Nelerdir?

Özel yatta boğaz turu hizmetleri günümüzde çok çeşitlilik gösterebilir. Bu hizmetlerden faydalanırken yatlarda birçok donanımsal hizmetler sunulur. Yemekli- yemeksiz turlar olmak üzere içkili- içkisiz gibi tur paketleri günümüzde mevcuttur. Aynı zamanda bu paketlerin bazıları günübirlik bir tur gezisi sunarken, bazıları ise 5 günlük tur gezisi sunabiliyor. Bu durum tamamıyla kişilerin kendi kişisel tercihlerine bağlı olarak şekilleniyor. Yatta boğaz turu günümüzde turistler tarafından özellikle sıklıkla tercih ediliyor. Rus, İngiliz, Alman ve Arap turistler bu hizmetlere büyük ilgi gösteriyor ve her yıl Temmuz ve Ağustos aylarında özel yatta boğaz turu hizmetleri zirve katılım noktasına ulaşıyor.

Özel Yatta Boğaz Turu Fiyatları Ne Düzeyde Ne Kadar?

Özel yatta boğaz turu fiyatları günümüzde en çok merak edilen konular arasında bulunuyor. Fiyatların belirlenmesin de günümüzde rol oynayan en önemli faktörler;

  • Tur süresi,
  • Yatın lükslüğü,
  • Firma faktörü,
  • Yemekli- yemeksiz seçenek,
  • İçkili-içkisiz seçenek,

Gibi faktörlerdir. Bu faktörlere bağlı olarak fiyatlarda artışlar ve azalışların oluştuğunu bilmekteyiz. Boğaz turu kapsamında kişiler Marmara’nın berrak sularında mükemmel bir tur deneyimi yaşayabilirler. Aynı zamanda boğaz turu hizmetleri günümüzde Akdeniz ve Karadeniz bölgesi dahil olmak üzere Ege bölgesinde de popülerlik kazanmış durumdadır. Firmamızla bugün irtibata geçerek hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz.

 WhatsApp WhatsApp
Rezervasyon | Ara