Teknede Barbekü

Aileniz ya da arkadaşlarınızla mükemmel bir teknede, harika bir barbekü ziyafeti yaşamak ister misiniz? Türkiye’nin en kapsamlı tur şirketlerinden biri olan firmamız, profesyonel ekibiyle siz değerli misafirlerini en mükemmel şekilde ağırlayacaktır. İnternet sayfamız üzerinden, galerimizdeki fotoğraflara göz gezdirerek, verdiğimiz hizmetin kalitesini değerlendirebilirsiniz. Sevdiklerinizle birlikte tadına doyum olmayan saatleri teknemizde yaşarken, hizmetimizin kalitesinden çok memnun kalacaksınız. Teknede barbekü zevkini yaşamak ve sevdiklerinizle paylaşmak için bizi tercih etmeniz yeterli olacaktır.

 

Keyfine düşkün birçok insan, sevdikleriyle birlikte organizasyon içerisinde olmayı çok sever. Aile ve arkadaşlık bağları güçlü olan her kişi gibi sizler de, keyif aldığınız insanlarla bir arada olup, eğlenceli vakitler geçirme şansına sahipsiniz. Çoluk çocuk tüm ailenizle beraber, hiçbir tehlike unsuru içermeyen teknelerimizde, güvenli bir şekilde keyif çatabilirsiniz. İstanbul’un göz kamaştıran manzaralarını seyrederek, yemeğinizi yiyip, içkinizi yudumlamak sizi çok keyiflendirecektir.

Sevdiğiniz insanları bir araya toplayarak, eğlenceli muhabbetler gerçekleştirerek ve firmamızın müthiş menülerinden dilediğinizi tercih yaparak, cüzi bir fiyata teknede barbekü ziyafeti yapacaksınız. Barbekü menümüzde birçok çeşit bulunmaktadır. Balık, açık büfe, standart barbekü seçeneklerinden dilediğini seçebilirsiniz. Tekne çeşitlerimize göz atmak isterseniz menülerimizden tekne fotoğraflarına erişebilirsiniz. Restoran tipi, Yat tipi, Taka tipi olmak üzere birçok alternatifle karşılaşacaksınız. Tercih ettiğiniz tarzda teknede keyifli bir yolculuğa çıkabileceksiniz. Sayfamızdan, kategorilerimizde bulunan etkinlik listesine göz atabilirsiniz. Teknelerimizde birçok organizasyon gerçekleştirilmektedir.

 

Doğum günleri, sünnet düğünleri, nikâh, iş yemekleri ve toplantıları gibi birçok özel organizasyonlara yer vermekteyiz. Her kişinin zevkine hitap eden hizmetimiz, yediden yetmişe herkese ayrıcalıklı keyifler sunmaktadır. Planladığınız ve gerçekleştirmek istediğiniz organizasyonu kendiniz yapmak istiyorsanız, tekne kiralayıp, kendi zevkinize uygun olarak organizasyonlarınızı ayarlayabilirsiniz. Firmamız siz değerli müşterilerine birçok alternatif seçenek sunarak, hizmetimizin ayrıcalıklarından daha fazla yararlanmanızı sağlamaktadır. Kokteyl menülerimizi inceleyerek, en sevdiğiniz içkiyi, İstanbul’un güzelliğini seyrederek yudumlayabilirsiniz. Bol seçenekli alkol menülerimizden damak tadınıza uygun alkol ve çerezler seçebilirsiniz. Yemeğin üzerine tatlı yemeği sevenlerdenseniz, menülerimizde ağzınıza layık tatlılar bulacaksınız. Alkollü ve alkolsüz birçok çeşitte içecek ve atıştırmalık yiyecekler menülerimizde belirtilmiştir.

 

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bir inceleme yapmak, daha ayrıntılı bir şekilde hizmetimizi öğrenmek istiyorsanız, ana sayfamızda ufak bir gezintiye çıkmanızı tavsiye ediyoruz. Web sayfamızda, firmamızla ilgili gerek yazılı gerek görsel olarak geniş kapsamlı bilgilendirme yapılmıştır. Adresimizi sık sık ziyaret ederek, etkinlik ve organizasyonlarımızı takip edebilirsiniz. Sevdiklerinizle teknede barbekü keyfi yaşamanın en doğru adresinde, keyif içerisinde ve güvende en özel saatlerinizi yaşayacaksınız.

Boğaz Etkinliklerimize Göz Atmak İçin Hizmetlerimizi İnceleyebilirsiniz.

WhatsApp WhatsApp
Rezervasyon | Ara