Teknede Bekarlığa Veda Partisi

Bekarlık bitiyor. Artık hayatınızın aşkını buldunuz ve düğünden önce şöyle unutulmaz bir bekarlığa veda partisi mi yapmak istiyorsunuz? Bekarlık anılarınızı geride bırakırken gülümseyerek hatırlamak istediğiniz bu günde size özel hizmet olanaklarımız ile karşınıza çıkarken teknelerimiz arasından en güzelini seçme hakkını da veriyoruz. Teknede bekarlığa veda partisi birçoğunuzun aklına gelmezken bu sıra dışı mekan ile gönlünüz eğlence ile dolup bekarlık günlerinizi yaşadığınız en çok görüştüğünüz arkadaşlarınız ile hoş bir toplantı yapabilirsiniz. Sevdikleriniz ile bir araya gelirken danslar, müzik ile eğlenme, striptiz ya da fasıl tarzı seçimleriniz müzik zevkinize göre organizasyonunuzu şekillendirebilecektir.

 

Teknede bekarlığa veda partisi hazırlığında hem bayanlar hem de erkekler için farklı teknelerde organizasyon çeşitlilikleri gerçekleştirebilmekteyiz. Teknelerimiz arasından belirttiğiniz sayıya göre kiralayabileceklerinizi size sunarken seçimde eğlenirken alanı geniş tutmanın önemine de dikkat ederek seçimde bulunmaya gayret etmelisiniz.

Teknelerin aldığı yolcu sayısı, yemek menü çeşitleri, serviste içecek tercihi, alkollü içecek olup olmayacağı, dilersek pasta kesimi gibi bir alternatiften faydalanıp faydalanamayacağınız gibi hususlar tekne kiralama ve organizasyon teklifinde kesin karar verme anında öğrenebileceklerinizdir. Teknede bekarlığa veda partisi birçok arkadaşınız ile unutulmaz bir geceye merhaba derken hayat adına düzenli, mutlu ve sağlıklı bir yaşam süreceğinize inandığınız kişiyle yeni bir yaşama başlangıcın hatırlatmasını aynı anda hissetmenizi sağlayacaktır. Erkekler dansöz ya da fasıl eğlenceleri ile bu gecede eğlenirken; bayanlar olarak sevdiğiniz müziklerde dans etme ya da müzik aleti çalarak sevdiğiniz şarkıları hep beraber söyleme gibi aktiviteleri gerçekleştirebilirsiniz. Tekne seçiminizi yaparken sizin organizasyon tercihinizde beklentilerinizi karşılayabilecek sistemlerin var olup olmadığı hususunda da bilgi alarak karar değişimi gerçekleştirebilirsiniz. Şimdiye kadar teknemizden faydalanarak bekarlığa veda eden adayların fotolarını inceleyebilir, organizasyon karelerinden farklı görüntüleri resim galerisi bölümü ziyareti ile görebilirsiniz. En hoş anılarınız arasında yer alacak bu özel günde yanınızda görmek istediklerinizi listelemeye başlayarak kişi sayınızı belirleyerek işe koyulabilirsiniz.

 

Nasıl bir yemek vermek istersiniz, süslemede neler hoşunuza gider, pastanız nasıl olsun, ne tarz müziklerden hoşlanırsınız,…Bu gibi pek çok husus belirlemesi ardından dilediğiniz organizasyon hazırlığı için bize ve ekibimize güvenmelisiniz. Yardımcı elemanlarımız, servis elemanlarımız, kaptanımız, müzik sistemi ile ilgilenenlerimiz ile siz değerli müşterilerimizin yüzünde gülümseme ifadesi görebilmek adına canla başla hizmet vermekteyiz. Siz de bu hizmetten faydalanmak için organizasyon gününden önce bize ulaşarak bilgilendirme gerçekleştirmeli, randevu yoğunluğumuz olabileceği hususunu göz önüne alarak plan yapmalısınız.

Boğaz Etkinliklerimize Göz Atmak İçin Hizmetlerimizi İnceleyebilirsiniz.

WhatsApp WhatsApp
Rezervasyon | Ara