Teknede Düğün

Beyaz atlı prensinizi buldunuz. Onun evlilik teklifini kabul ettiniz ve sıra bu teklifi imzaya dökmeye geldi. Siz tam bir denizkızısınız. Özgür bir ruha sahipsiniz. Kalıplara sığamıyorsunuz. Haraketli, coşkulu, hayata pupa yelken devam eden birisiniz. Deniz kokusu, deniz esintisi sizi büyülüyor ve kendinizi cennette hissettiriyor. Öyleyse siz kına gecenizi ve düğününüzü İstanbul Boğazının görkemli ortamında gerçekleştirmeli ve tarzınızı yansıtmalısınız. Aşkınızı İstanbul’un kalbi olan Boğaz’da haykırmalı, havai fişek gösterisi ile çılgınlar gibi eğlenmelisiniz. Siz bunu hak ediyorsunuz.
Misafirleriniz sizin bu muhteşem organizasyonunuzu ömür boyu unutmasın ve her yerde bu kınayı, düğünü konuşsun istiyorsunuz. Haklısınız çünkü kına geceleri ve düğünler bayanların en özel günleri ve en keyifli, görkemli gösterilere dönüşmeleri onları mutlu eder. Hayatınızı aşkı ile ilk dansınız, karı koca olarak el ele ilk tutuşmalarınız, göz göze ilk bakışlarınız İstanbul Boğazında gerçekleşecek. Zaten kendisi şiirlere konu olmuş bir mekân olan Boğaz şimdi sizin için de bir şiir, bir türkü olacak asla unutulmayacak.

Teknede düğün çok pahalı mıdır? Hayır. Son derece uygun fiyatlara bu muhteşem organizasyonu gerçekleştirebilirsiniz. Şehrin gürültüsünden, kargaşasından uzak bir mekânda deliler gibi eğlenebilirsiniz. Tertemiz bir hava ve renkli bir atmosfer sizi ve davetlilerinizi adeta büyüleyecek. Son ses müzik ve yemek eşliğinde hayatınızın değiştiği bu ana İstanbul Boğazını şahit kılmak oldukça etkileyici bir durum olacak.

 

Teknede düğün organizasyonunuz dillere destan olacak. Kına veya düğün organizasyonları ile ilgili profesyonel bir yardım ve destek ile ömür boyu hatırlamak isteyeceğiniz bir gece yaşayacaksınız. Yemek ya da kokteyl seçeneklerinden size hitap edeni seçebileceksiniz. Ayrıca tekneyi dilediğiniz şekilde dekore edebilecek; süsleyebileceksiniz. İstediğiniz müziği seçerek kendi müzisyenleriniz ile istediğiniz şarkıları belirleme şansına sahip olabileceksiniz.

 

Teknede düğün yapmanın kolaylık ve ayrıcalıklarından faydalanabileceksiniz. Tekneye misafirlerinizin ulaşımı kolaydır, park sorunu yoktur. Ses ambiyansı son derece güzeldir. Balon, dilek feneri, havai fişek gösterisi yapabilme şansına sahip olursunuz. Kişi sayısına göre tekne seçebilirsiniz. Mönüden, içeceklere kadar her şey sizin kontrolünüzde düzenlenir.
Gemide muhteşem kalitede dikkat çekici fotoğraf ve videolar elde edebilirsiniz. Bu görüntüler ile herkesi kendinize hayran bırakabilirsiniz. Tekne kiralama prosedürleri de son derece basittir. Tek bir telefonunuz yeter. Erken rezervasyon yaptırmak yoğunluk nedeni ile önemlidir. Özellikle hafta sonu düğün düşünen çiftler mutlaka en az bir ay önceden yerinizi ayırtınız. Hemen arayın ve hayalinizde ki düğün için ilk adımı atın.

Boğaz Etkinliklerimize Göz Atmak İçin Hizmetlerimizi İnceleyebilirsiniz.

WhatsApp WhatsApp
Rezervasyon | Ara