Teknede Fasıl

Yaz ve bahar aylarında tekne turları herkes için oldukça eğlenceli aktivitelerin başında geliyor. Özellikle teknede fasıl ile eğlenmek oldukça keyiflidir. Kapalı mekanlarda gerçekleştirilen fasıl gecelerinden sıkılan kişileri yepyeni bir fasıl anlayışı bekliyor. Farklı bir ortamda fasıl yapmanın keyfini yaşayacak ve enerjik bir şekilde eğleneceksiniz. Teknede fasıl ile eğlenceli dakikalar sizi bekliyor. Zaman zaman yavaş zaman zaman hızlı ve eğlenceli parçalarla gecenin tadını doyasıya yaşayacaksınız. Firmamız teknede fasıl organizasyonları hazırlayarak sizlere güzel bir akşam yaratmayı amaçlıyor.

 

Firmamız teknede fasıl organizasyonlarını gruplara özel olarak hazırlamaktadır. Gruplara özel olarak hazırlanan fasıl gecesinde fasıl grubu birbirinden güzel şarkıları seslendirerek eğlenmenizi sağlamaktadır. Yemekli ve yemeksiz olarak hazırlanabilecek fasıl organizasyonlarında isteğe göre içkili ve içkisiz tercihler de bulmak mümkündür.

Teknede fasıl eğlencesi sayesinde tüm stresinizi atacak ve sıkıntılarınızdan uzaklaşacaksınız. %100 eğlence garantisi veren firmamız yat ve teknelerde fasıl geceleri düzenlemektedir. Yatlarda kapasite 25 kişi iken teknelerde kapasite 300 kişiye kadar çıkmaktadır. Teknede fasıl ile eğlenmek ve farklı bir şekilde eğlenmek isteyen kişiler kişi sayısına göre beğendiği teknede fasıl tercihleri arasından isteğine uygun bir şekilde tercihe bulunma imkanına sahiptir. Firmamız sizlere farklı alternatifler sunmaktadır. Kişilere yemekli olarak hizmet sunabilen firmamız isteğe göre kişilerin kendi yiyeceklerini kendilerinin getirmesine de olanak sağlamaktadır. Ancak menülü olarak yapılan rezervasyonlarda sunulan hizmet oldukça kalitelidir. Teknede fasıl eğlencesinde sunulan menüler oldukça zengin bir içeriğe sahip olu çeşit çeşit yemekler ve mezeler sunulmaktadır.

 

İsteyen kişiler fasıl ekiplerini kendileri getirebilirler. Ancak firmamız tarafından sizlere sunulan fasıl ekibi de oldukça başarılıdır. Eğlendiren ve keyifli bir zaman dilimi geçirmenizi sağlayan fasıl ekibimiz sayesinde akşamınızın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız. Öğlen ve akşam saatlerinde fasıl eğlenceleri düzenlemek mümkündür. Gündüz teknede fasıl turları akşam 18.00’a kadar sürmektedir. Akşam teknede fasıl turları ise 19.00’dan sonra başlamaktadır. Ortalama bir yemekli fasıl gecesini 4 saat sürmektedir. Firmamız uygun fiyatlarla teknede fasıl eğlencesi sunmaktadır. Yemekli, yemeksiz, içkili, içkisiz ve fasıl ekibinin kimin tarafından temin edileceğine göre farklı fiyatlandırmalar yapılabilmektedir.
İateyen kişiler ekstra ücret ödeyerek firmamızdan oryantal show da talep edebilmektedir. Teknede fasıl eğlencesiyle güzel anlar geçirmek ve müzikle deniz eşliğinde zamanın nasıl geçtiğini anlamamak için rezervasyon işlemlerini firmamızla görüşebilirsiniz. Fasıl eğlencesi yapmak isteyen kişiler için teknede fasıl eğlencesi tercih edilmesi gereken en önemli fasıl eğlencesi türlerinden biridir.

Boğaz Etkinliklerimize Göz Atmak İçin Hizmetlerimizi İnceleyebilirsiniz.

WhatsApp WhatsApp
Rezervasyon | Ara