Teknede Gala Geceleri

Gala gecelerinizi teknede gerçekleştirmek ve konuklarınıza özel anlar yaşatmak için bizi tercih edebilirsiniz. İstediğiniz şekilde organizasyonlar hazırlayan firmamız gala geceleri için yepyeni alternatiflerle karşınızda. Gala gecelerini bir otelde veya lüks bir restoranda kutlamak yerine lüks bir teknede kutlamaya ne dersiniz? Teknede gala geceleri ile hem konuklarınız farklı bir akşam yaşayacak hem de siz farkınız ortaya koyacaksınız. Muhteşem deniz manzarası eşliğinde gerçekleştirmiş olduğunuz gala gecesi misafirlerinizi büyüleyecek. Boğaz manzarası ve mis gibi deniz havasıyla gala geceleri için tekne alternatifi çok sevilmeye başlandı. Firmamız bu kapsamda büyük birçok firmanın gala gecesini teknede gerçekleştiriyoruz. Siz de gala gecesi organizasyonlarınız için firmamızla görüşebilir ve bilgi alabilirsiniz. Seçmiş olduğunuz lüks teknede muhteşem bir gala gecesi yaşatmak için rezervasyon işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Yılların tecrübesi ve kaliteyi buluşturan firmamız birbirinden tecrübeli çalışanlarıyla organizasyonlar gerçekleştirmektedir. Siz de teknede gala geceleri düzenlemek ve konuklarınıza özel anlar yaşatmak istiyorsanız zaman kaybetmeden firmamızla irtibata geçebilirsiniz.

Boğazın tadını sonuna kadar çıkarabileceğiniz teknede gala gecelerinde birçok çalışanımızla kaliteli bir hizmet sunuyoruz. Kokteyl servisiyle başlayan gala gecelerimizde salonda yemek servisiyle devam ediyor. Hafif müzik eşliğinde yenilen yemekler, deniz havası, boğaz manzarası ile unutulmaz gala geceleri yaşatıyoruz. Firmamız tarafından düzenlenen etkinlikler kapsamında teknenin hoş ambiyansı, güzel bir manzara ve gala gecesi etkinlikleri ile güzel bir gece hazırlıyoruz. Gala gecelerini özel hale getirmek için aralıksız olarak çalışan ve gece boyu birçok çalışanımızla kaliteli bir hizmet sunmayı hedefleyen firmamızla irtibata geçerek hayalinizi gerçekleştirebilirsiniz. Gala gecesinde birbirinden lezzetli yemek menüleri sunulmaktadır. Usta aşçılarımız günlük yiyeceklerle tadına doyulmaz menüler hazırlıyor. Sizlere önceden gala gecesinde verilecek menü hakkında bilgilendirme yapıyoruz. Ancak ek ücret ödemek suretiyle kendinize özel menüler hazırlanmasını isteyebilirsiniz.

 

Yemeklerin yanına lezzetli mezeleri ara sıcaklar, salatalar, tatlılar ve salatalar hazırlıyoruz. Alkollü ve alkolsüz içecekler ikram ediyoruz. Kokteyl aşamasında lezzetli kanepeler ve içecekler ikram ediyoruz. Kusursuz bir gala gecesi yaşamak için bizlere ulaşabilirsiniz. Teknede gala geceleri düzenleyen firmamız kalabalık bir gruba hiçbir zaman unutamayacakları bir organizasyon yaşama fırsatı sunuyor. Sıradan gala gecelerinden kurtulmak ve farklı, eğlenceli ve unutulmayacak bir gala gecesi düzenlemek isteyenlerin ilk adresi olan firmamız sayesinde lezzetli yemekler, güzel müzikler, Boğaz manzarası, temiz hava eşliğinde gala gecenizi gerçekleştireceksiniz. En özel gala geceleri için organizasyonlar düzenlemeye devam ediyoruz.

Boğaz Etkinliklerimize Göz Atmak İçin Hizmetlerimizi İnceleyebilirsiniz.

WhatsApp WhatsApp
Rezervasyon | Ara