Teknede Kına

Kına geceleri şüphesiz kültürümüzün ayrılmaz bir parçasıdır. Geleneksel olarak kültürümüzde olan kına geceleri artık çok daha renkli, canlı ve farklı konseptlerle yapılmaya başlandı. Bu durum gelinlerimizin de arkadaşlarının ve ailelerinin de hoşuna gitmekte. Size son derece farklı ve unutulmaz bir kına gecesi konsepti ile merhaba diyoruz. Boğazda ve İstanbul un çok güzel kıyılarında, harika bir teknede farklı bir kına gecesi yaşamak isterseniz firmamızın teknede kına etkinliklerine merhaba deyin.

 

TekneGezintisi.com olarak 2000 yılından bu yana hizmet sunan firmamızın etkinliklerine göz atabilirsiniz. Sayısız programlarımızdan örnekleri sitemizde bizi tanımanız için ekledik. Bunlara göz atabilirsiniz ve referanslarımızı da inceleyebilirsiniz.

Teknede kına programlarımız inanılmaz renkli geçmektedir. Öncelikle sizlere belirtelim, firmamız 1 kişiden 500 kişiye kadar kişi sayılı etkinlikleri düzenleme kapasitesine sahiptir. Teknelerimiz geniş kapasiteli, son derece modern, sarsmayan, deniz üzerinde çok keyifli şekilde seyahat edebileceğiniz süper lüks araçlardır. Personel kapasitemiz etkinlikler için yeterli ve profesyonel, deneyimli, güler yüzlü çalışanlarımızdan oluşmaktadır. DJ, servis elemanlarımız, host, hostes, oryantal, fasıl ekibimiz, mekan süslemeci gibi çok farklı personelimizle a’dan z’ye yeterli olarak sizlerleyiz. Firmamız genel anlamda, tekne kiralaması, catering hizmetlerimiz, fotoğraf ve video çekimleri, grup transferler, boğaz turları, etkinliklerimiz, eğlence, süsleme çalışmalarımız ile devam etmektedir.

 

Teknede kına ile hem kendinize, hem de konuklarınıza unutulmaz bir gece yaşatabilirsiniz. Öncelikle ister çağrı merkezimizden, ya da sitemizden bizimle temasa geçerek ön bilgileri alabilirsiniz. Fiyat listemizin son derece makul olduğunu göreceksiniz. Gerekli organizasyon detaylarını sizin için uzman danışanlarımız fazlasıyla yapacaktır. Elbette her zaman müşterilerimizin isteklerini ve dileklerini de ön planda tutmaktayız. Teknede kına uygulamalarımız gerçekten inanılmaz renkli ve eğlenceli geçer. Fasıl veya dj performansı, oryantal, kına düzenlemesi ve organizasyon için tekne süslemesi, menü hazırlanması, servis elemanlarımızın belirlenmesi gibi detaylar mükemmel şekilde gerçekleştirilmektedir.

 

Video ve fotoğraf çekimleri de teknede kına partilerinizde firmamız dahilinde yapılmaktadır. Menü çeşitlerimiz de yemekli, yemeksiz, kokteyl olarak sizin tercihlerinize uygun şekilde çoktan seçmeli olarak düzenlenmektedir. Her ikramımızın özenle ve temiz, sağlıklı malzemelerinden hazırlandığından emin olabilirsiniz. Bu yönde de firmamıza sonuna kadar güvenebilirsiniz. En güzel etkinliklerinizi İstanbul un benzersiz Boğazında, muhteşem bir teknede, harika bir parti ile yaşamak isterseniz tek seçeneğin iz firmamız olmalı unutmayın. Her zaman gülen yüzünüzü görmek için sizinleyiz.

Boğaz Etkinliklerimize Göz Atmak İçin Hizmetlerimizi İnceleyebilirsiniz.

WhatsApp WhatsApp
Rezervasyon | Ara