Teknede Kokteyl

İstanbul Boğazının harika manzarası eşliğinde unutulmaz bir kokteyl parti deneyimi yaşamaya hazır mısınız? Firmamızın kaliteli ve modern tekne filosu ile sizinleyiz. Motor yatlarımız çeşitli kapasitelerde hizmet sunmaya hazırdır. Nişan, düğün, nikah, kutlamalar, kına gecesi, doğum günü, mezuniyetler gibi farklı kutlamalar için firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Kutlamalarımız arasında en özel uygulamalardan biri kokteyl programlarımızdır. Özellikle firmaların özel etkinliklerinde, tanıtım ve toplantılarında kokteyl seçeneğimizi değerlendirebilirsiniz.

 

Teknedekokteyl programlarımız hem çok eğlenceli, hem de anlamlı, son derece de unutulmaz geçmektedir. Siz de kesinlikle seçeneklerimizi değerlendirmelisiniz.
Teknede kokteyl programlarımızda farklı menü seçeneklerimiz sizleri bekliyor. 3 farklı menü programı hazırladık sizlere. Menülerimiz içinde atıştırmalıklar, çerezler, salata çeşitleri, piliç, balık veya et sunumları seçenekleri, içki servisimizin yanında sunulmaktadır. Üç farklı menü seçeneğimiz piliç, balık veya et severler için şekillenmektedir. Kokteyl olarak düşünüldüğünde önünüze birkaç çerezin konulacağını düşünmeyin. Sizlere son derece doyurucu ve aynı zamanda göze hitap eden bir menü sunmaktayız. İçki servisimiz de gerçekten çok zengindir ve isteklerinize göre eklemeler yapabilmekteyiz. Amacımız teknede kokteyl programlarımızın konuklarımızın içine sinmesi ve istedikleri şekilde gerçekleşmesidir.

Teknede kokteyl uygulamalarımızda süslemeleri de ortama uygun olarak yapmaktayız. Masa süslemesi ve genel anlamda mekanın süslenmesi konusunda sizden gelen isteklere de her zaman cevap vermekteyiz. Kokteyl etkinlikleri çok farklı konularda olabilir. Süslemelerimizi buna göre size de danışarak profesyonel bir ustalıkla düzenlemekteyiz. Alkollü ve alkolsüz içeceklerin menülerimizde limitsiz olduğunu da ekleyelim sizlere. Gelelim sunumlara. Sunumlarımızı uzman servis elemanlarımız büyük bir titizlik ve güler yüzle yapmaktayız. Uzun yıllardır bizimle olan güvenilir bir çalışan kadromuz bulunmaktadır. Ayrıca dışarıya talep halinde personel servisi de sağlamaktayız. Bunun yanında firmamız uzun yıllardır catering olarak da hizmet sağlamaktayız.

 

Tekne uygulamalarımız dışında, catering hizmetlerimizle de sizinleyiz. Özel günlerinizde sunumlarınız konusunda, tekne programları haricinde de firmamızdan yardım alabilirsiniz. Zaten firmamızla tanıştığınızda kalitemizden, inceliğimizden ve profesyonel çalışma anlayışımızdan çok etkileneceksiniz. Müşteri memnuniyetine son derece önem veren bir firmayız ve bu durum çalışmalarımıza her zaman yansımaktadır. Sizin güler yüzünüz bizim için çok önemlidir. Hem özel günlerinizde, hem de önemli davetlerinizde sizinle olmaktan memnuniyet duyacağız.

 

Özel tekne turlarımızdan da yararlanabilirsiniz. Adalar turlarımızı kesinlikle kaçırmamanızı öneririz. Çok güzel bir havada Prens adalarının tadını çıkarmak için hazırlanın. Harika bir program ile kaliteli, eğlenceli bir gün geçireceğinizden emin olabilirsiniz.

Boğaz Etkinliklerimize Göz Atmak İçin Hizmetlerimizi İnceleyebilirsiniz.

WhatsApp WhatsApp
Rezervasyon | Ara