Teknede Kurumsal Davetler

Profesyoneller daima en iyisini seçer. Kurumsal firmalar en güzel geceleri için en kaliteli organizasyonları gerçekleştirmek isterler. Fark yaratmak ve dilden dile konuşulmak; yıllar sonra bile hatırlanmak için hiçbir şeyden kaçınmazlar. Göz kamaştırmak, sektör liderliğinde ki başarılarını düzenledikleri gecelere yansıtmak isterler. İşte bu durumda en çok tekne kiralamayı tercih ederler.

 

İstanbul Boğazı kurumsal firmaların etkinlikleri için vazgeçemediği bir yerdir. Boğazın serin sularında, masmavi bir denizin dinginliğinde, uçsuz bucaksız bir manzaranın tam kalbinde konuklarınızı ağırlamak ve göz kamaştırıcı bir geceye imzanızı atmak harika bir seçimdir. Teknede kurumsal davetler konusunda en doğru tercihtir.

Çalışanlarınız, müşterileriniz için büyüleyici bir etki yaratır. Tercih edilirliği arttırır ve bu özel ilgiyi üzerlerinde hissetmelerini sağlayarak; size olan bağlılıklarını arttırır. Lansman vazgeçilmez bir tanıtım şeklidir. Etki derecesi son derece yüksektir. Kaliteyi yansıtır. Bu organizasyonun teknelerimizde yapılması oldukça cezbedici ve dikkatleri üzerine çeken bir etkinlik halini alacaktır. Bir sinema filmi mi yaptınız. Muhteşem bir prodüksiyon hazırladınız ve ilk seyircileriniz ile buluşacaksınız, Modacısınız koleksiyonunuzu modaseverler ile buluşturacaksınız; bir albüm çıkardınız ve dinleyicilerinizin karşısına çıkacaksınız. Öyle ise en doğru yerdesiniz. İstediğiniz gala geceleri organizasyonunu teknelerimizi kiralayarak yapabilirsiniz. Her şey tam hayal ettiğiniz gibi olacak. Dilediğiniz ekibi getirip; özgürce kendi davetinize hazırlanabilir ya da bizlerden de hizmet alabilirsiniz. Düşündüğünüzden çok daha hızlı ve kolay bir şekilde bu işlemleri kendiniz gerçekleştirebilirsiniz.

 

Teknede kurumsal davetler vermekten asla vazgeçemeyeceksiniz. Son derece uygun kiralama fiyatları ile sizi yıkıma uğratmadan kaliteli ve keyifli vakitler geçirebileceksiniz. Özel toplantı planlarınıza teknelerimizi dâhil etmeyi unutmayın. Dilediğiniz mönüyü hazırlatarak, yemekli ve keyifli bir toplantıya başlayabilirsiniz. Ayrıca şirket yemekleri ister akşam ister kahvaltı şeklinde düzenleyebilirsiniz. Çalışanlarınızın verimliliklerini arttırmak, onların emeklerinin karşılığını bir nebzede olsa verebilmek adına bu çalışmayı yapabilirsiniz. Bu bağlamda şirket içi yemek organizasyonları düzenlemek son derece işlevsel olmaktadır. Boğaz turu eşliğinde enfes bir yemek herkesi kendisine hayran bırakacaktır.

 

Türkiye’nin en çok tercih edilen tekne kiralama merkezi olarak sizlere hizmet vermekten dolayı mutluluk duyuyoruz. En uygun fiyatlara en kaliteli, lüks teknelerimiz ile kurumsal davetlerinizi verebileceksiniz. Teknede kurumsal davetler için vazgeçilmez tercihleriniz arasında yer alacak teknelerimiz daima hizmetinizdedir. Siz hayal edin ve biz gerçekleşmesini sağlayalım. Hemen bize ulaşın ve kurumsal tekne kiralamanın keyfini yaşayın. Boğazın tadını misafirleriniz ile birlikte çıkartın.

Boğaz Etkinliklerimize Göz Atmak İçin Hizmetlerimizi İnceleyebilirsiniz.

WhatsApp WhatsApp
Rezervasyon | Ara