Teknede Mezuniyet

Mezuniyetler hayatımızda en önemli organizasyonlardandır. Hele bir de aynı odayı, aynı battaniyeyi, aynı yastığı, aynı dolabı ….paylaşımlarımız olduysa o zaman bu arkadaşlığı kuru bir elveda ile bitirmek ayıp olur doğrusu. Arkadaşlarınız ile rüya gibi bir gece geçirmek ve mezuniyetinizi unutulmaz kılmak için her türlü organizasyon süslemesi ve hazırlığını yaparak sizlere hafızalarınızda uzun süre yaşayacak bir gün sunabiliriz. Bizi tercih ettiğiniz için pişman olmayacağınız teknede mezuniyet partiniz için mavi suların durgunluğu, sakinliği ve sizin çılgın neşeniz bir arada olacak harika bir gece hazırlayacağız.

 

Teknede mezuniyet fikrinizi arkadaşlarınız ile henüz paylaşmadıysanız sitemizdeki görseller ve hizmetler bölümünden tüyolar ile birlikte arkadaşlarınız ile fikir birliği yaparak bu organizasyon konusuna tam bir netlik getirebilirsiniz. Sıra dışı bir fikir olan gecenin karanlığında özel aydınlatmalar, sevdiğiniz müzikler, hoş ikramlar ve müthiş bir pasta kesimi ile devam eden kep atma heyecanını sular üzerinde yaşamak isteyen tüm mezun olacakları titiz hazırlıklarımız ile mutlu etmeye çalışıyoruz. Siz de o mutluluk anını bizim teknelerimiz arasından gerçekleştireceğiniz seçimlerle tamamlamak için kısa sürede bizi ulaşma fikrini hayata geçirmelisiniz.

Teknede mezuniyet organizasyonu hazırlığında bizi tercihinizde katılımcı sayınız, canlı müzik tercihiniz, kokteyl ve yiyecek türü tercihleriniz ile bizleri bilgilendirip fiyat belirlemesi için bize danışabilirsiniz. Mavi suların üstü, ay ışığı ve yıldızların parıltısı ile unutulmaz bir mezuniyet heyecanını uzun süre anımsamak sizler için çok da zor olmayacak. Bizi tercih ederek tercihte bulunacağınız tekne türleri ve kiraladığınız bu teknelerde gerçekleştirebileceğimiz süsleme öneri fikirlerine göz atarak sizi memnun edecek tüm ayrıntıları bize iletmeniz hazırlık aşamasında sizden alacağımız fikirler listesinde karşınıza çıkmaktadır. Lise hayatı ya da üniversite hayatında daha çok öneme çıkan arkadaşlıklar, dostluklar ve sevgililik dönemleri için bizimle gerçekleştireceğiniz o özel gece sizleri memnun edecek ve mutluluğunuzu uzun sürdürebilecek bir gece olacaktır.

 

Uygun fiyat seçenekleri ile balonlar, aydınlatıcı küçük ışıklar, farklı süsleme aparatları, harika bir dans pisti, istediğiniz güzergahta ilerleyip mola vermeler ile uzun soluklu bir değişim yaşayarak en heyecanlısından bir elvedayı arkadaşlarınız da siz de hak ediyorsunuz. O zaman teknede mezuniyet partiniz için tüm ekibimizin o gece için size seferber olmasını istemez misiniz? Son derece kaliteli ve müşteri memnuniyetini ön plana alarak harekete geçen ekibimiz ile yaşadığınız gecede unutamayacağınız fotoğraf kareleri de telefonunuzda yaşayarak her baktığınızda sizi gülümsetebilecektir.

Boğaz Etkinliklerimize Göz Atmak İçin Hizmetlerimizi İnceleyebilirsiniz.

WhatsApp WhatsApp
Rezervasyon | Ara