Teknede Nişan

Teknede Nişan; Denizi seven, denizle iç içe yaşamayı seven insanlar özel günlerini de deniz üzerinde yaşamaktan son derece hoşlanırlar. Özel günlerinizi, zevklerinize ve deniz sevginize uygun şekilde harika bir ortamda yaşamak isterseniz, firmamızla hemen iletişime geçebilirsiniz. Firmamız 2000 yılından bu yana hizmet sunmaktadır. Tekne Gezintisi ile harika zaman geçirecek, eğlenceli etkinliklere imza atacak, konuklarınızı da mest edeceksiniz.

 

Sitemizden hem detaylı bilgi alabilir, hem de turlarımızla ilgili iletişime geçebilirsiniz. TekneGezintisi.com olarak güzeller güzeli İstanbul da çok çeşitli etkinlikler için tekne turları düzenlemekteyiz. Yemekli ve yemeksiz etkinlikleri, parti, kutlama tarzında, yerli ve yabancı turistleri ağırlayacak şekilde yapmaktayız.
Teknede nişan partilerimiz ve kutlamalarımız başta olmak üzere, sünnet, söz, düğün, kına, iş yemekleri ve kutlamaları gibi çok farklı etkinlikleri bir yapabilmekteyiz. Yaz mevsiminde yüzme turları da yine firmamız kapsamında. Dostlarınızla veya müşterilerinizle nefis bir Boğaz turunu da firmamızla yapabilirsiniz. 1 kişilik etkinliklerden 1000 kişilik etkinliklere kadar çok çeşitli etkinlikleri yapabilecek kapasitemiz bulunmaktadır.

Teknede nişan kutlamalarınız başta olmak üzere, fiyatlarımızın en uygun oranlarda olduğundan emin olabilirsiniz. Yemek ve diğer ikramların kalitesi ise mükemmel ve son derece temizdir. Çiftlerin evliliğe adım atmak için hazırlandıkları bu özel günde firmamız olarak bizler de mümkün olduğu kadar en uygun fiyat seçeneklerini hazırlamaktayız. Kişi sayısı ve etkinlik türüne göre farklı boyutlarda ve kapasitelerde teknelerin ayarlandığını da ekleyelim. Yılda 500 e yakın tur yapmaktayız ve bu konuda son derece profesyonel olduğumuzu eklemeye gerek yok.

 

Teknede nişan ve diğer etkinliklerimiz için farklı menü seçeneklerini sizlere sunmaktayız. Barbekü, coffee break, brunch, kokteyl gibi farklı menü seçeneklerimizden, hem yemekli, hem de yemeksiz olarak değerlendirebilirsiniz. Ekibimiz servis elemanlarımız, aşçı, oryantal, fasıl ekibi, dj, animasyon gibi personel elemanlarımız etkinliklerimize uygun ve yeterli şekilde ayarlanmaktadır. Tam anlamıyla dört dörtlük olarak hazırlıklarımızı tamamlamaktayız. Onbeş senenin üzerinde bir zamandır bu alanda her zaman ilk günkü heyecanımızı koruyarak hizmet sunmaya gayret etmekteyiz.

 

Teknede nişan gibi kutlamalarımızda çiftlerin istekleri de firmamız tarafından her zaman ön planda tutulmaktadır. Menü seçimi, eleman sayısı, tekne türü ve kapasitesi, destinasyon, müzik tarzı ve dj performansı, mekanda yapılacak süslemelerin renk ve detayları gibi birçok konuda çiftlerimizin fikrini almadan kesinlikle programlama yapmamaktayız. Bu şekilde, firmamız profesyonel hazırlıkları sizin de görüşleriniz ve talepleriniz alınarak başarılı şekilde gerçekleşmektedir.

Boğaz Etkinliklerimize Göz Atmak İçin Hizmetlerimizi İnceleyebilirsiniz.

WhatsApp WhatsApp
Rezervasyon | Ara