Teknede Yılbaşı Balosu

Sevgili misafirlerimiz TekneGezintisi.com olarak size Boğaz ın ve Marmara Denizi nin güzelliklerini sunmak, özel günlerinizde, gecelerinizde birleştirmek ve sizde unutulmaz anılar yaratmak için sizinleyiz. 2000 yılından bu yana çalışmalarımızı aynı heyecanla devam ettiriyoruz. 16 yıldır eğlencelerinizde yanınızdayız ve sizden gelen yorumlarla anlıyoruz ki yerimiz bir numarada. Her türlü parti etkinlikleriniz için firmamız olarak size en mükemmelini sunmaya hazırız.

 

Teknede parti seçeneklerimizi kesinlikle değerlendirmelisiniz. Teknelerimiz restoran tipi, taka tipi ve yat tipi olarak sınıflanmaktadır. Teknelerin türleri etkinliklerimizin çeşitlerine ve kişi sayısına göre tarafımızdan belirlenmektedir. Bu tür detayları profesyonel bilgimiz ve deneyimimiz ile doğru şekilde hazırladığımızdan emin olabilirsiniz. 13 restoran, 6 yat ce 2 taka teknemizle her zaman sizinleyiz. Kapasitemiz mükemmeldir.

Teknede parti etkinlikleri konusunda kalabalık bir davetli grubunu ağırlayacak kapasitemiz bulunmaktadır. 500 kişiye kadar konuk ağırlama potansiyelimiz bulunmaktadır. Ayrıca menü çeşitlerimiz de gerçekten çok zengindir. Birkaç çeşit menü ile sizinleyiz ve her zaman taze, kaliteli yiyecek ve içeceklerimizi sunmaya gayret göstermekteyiz. Parti menülerimiz sizden gelen istekler doğrultusunda, yemek menülerimiz, kokteyl menülerimiz, kahve menülerimiz, iftar menülerimiz, barbekü ve iftar menülerimiz de sizinledir. Sunumlarımızı da sizin için özel bol detaylı ve çeşitli hazırlamaktayız.

 

Teknede parti anlamında, etkinlik programlarımız, Boğaz turları, grupların transferleri, yerli ve yabancı turistlerin gezdirilmesi ve öze turlar, catering hizmetleri ve destek personel isteklerinizde eleman temini, eğlence etkinlikleri, tekne kiralama, özel fotoğraf ve video çekimleri ile etkinliklerin süslemeleri çalışmalarımız sizlere sunulmaktadır. Sunumlarımız çok çeşitli ve farklı detaylarda bizimle, ekibimizle her zaman görüşebilirsiniz. Teknelerimizi pırıl pırıl, tertemiz şekilde, süslemeleri mükemmel şekilde yapılmış ve uzman kadromuzla sizin için hazırlayacağız. Kalitemizi referanslarımızdan firmamızın başarılı çalışmalarınızı da anlayabilirsiniz. Sitemizde referanslarımızı bulacaksınız. Öte yandan, diğer etkinliklerimiz konusunda görüntülü ve fotoğraflı çalışmalarımızı da sitemizde bulabilirsiniz.

 

Düğünlerinizi, doğum günlerini, sünnetlerinizi, evlilik teklifleri ve benzer kutlamalarınızı sitemizden iletişim kurarak firmamızın araçlarında teknelerinde yapabilirsiniz. Boğaz ın güzelliğinde, denizin ortasında kesinlikle uzman kaptan ve ekibimizle sizlere inanılmaz bir anı yaşatacağız. Muhteşem parti deneyimlerinizi yaşatmak konuklarınızın da hoşuna gidecek. Davetlilerinizin de son derece etkilendiğini ve sükse yaptığınızı göreceksiniz. En özel anılarınızı yaşamak, kutlamak için firmamızla iletişime geçin. Süper deneyimleri yaşamak, anılarınızı anlamlı kılmak için firmamızda sizi bekliyoruz. En özel partiler teknelerimizde, uzman kadro ve özel sunumlar ile sizlerle.

Boğaz Etkinliklerimize Göz Atmak İçin Hizmetlerimizi İnceleyebilirsiniz.

WhatsApp WhatsApp
Rezervasyon | Ara