Teknede Şirket Brunchları

Şirketler için bruchlar hazırlayan firmamız teknede şirket brunchları için farklı fikirler ortaya çıkarmaktadır. Şirket kahvaltılarını gerçekleştirmek için sıradan bir restorana veya kahvaltı veren bir mekana gitmek yerine harika boğaz manzarası eşliğinde denizin ortasında misi gibi havayla kahvaltı etmek istemez misiniz? Lüks bir yatla gezerken kahvaltı keyfini sonuna kadar yaşayacaksınız.

 

Çalışma arkadaşlarınızla birlikte gerçekleştirdiğiniz şirket brunchlarında hem birbirinden lezzetli kahvaltı menülerini tatma fırsatına sahip olacak hem de iş konuşacaksınız. Güzel manzara eşliğinde sıcak bir ortamda şirket toplantınızı gerçekleştireceksiniz. Zengin kahvaltı menümüzle şirketleri ağırlıyor ve güzel bir brunch programı hazırlıyoruz. 25 kişilik gruplar için bruch hizmeti sunuyoruz. Farklı yatları seçerek kişi kapasitesi arttırma imkanına da sahipsiniz. Şirket toplantıları için düzenlenen bruchlar ortalama 2 saat kadar sürmektedir. İstediğiniz saatte başlatabileceğiniz brunch saatleri sayesinde güzel ve lezzetli bir kahvaltı yapma imkanına sahip olacaksınız. Ayrıca teknelerimizi özel olarak kiralayabilir ve kendi yiyeceklerinizi kendinizde getirebilirsiniz. Ancak teknede şirket brunchlarında genellikle kahvaltı menüleri firmamız tarafından hazırlanarak misafirlerimize sunulmaktadır.

Yatlarımızın müsaitlik durumuna göre kahvaltı saatlerini uzatmak isterseniz ek ücret ödemek suretiyle brunch süresini uzatabilirsiniz. Kahvaltı menülerinde de değişikliğe gidilebilmektedir. Ek ücret ödenerek farklı kahvaltı menüleri talep edilebilmektedir. Firmamız kalite ve tecrübeyi bir araya getirerek sizlere güzel bir hizmet sunmayı hedefliyor. Müşteri memnuniyeti odaklı çalıştığımızdan dolayı sizin mutluluğunuz içni elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz. Şirketlerin kahvaltılarını özel olarak düzenliyor ve iş ile dinlenmeyi bir arada yaşatmaya çalışıyoruz. Muhteşem boğaz havası eşliğinde düzenlenen teknede şirket brunchları kapsamında müşteriler iş konuşurken bir yandan da manzaranın güzelliğine kapılıp gidiyorlar. Konforlu ve birbirinden lezzetli kahvaltı menülerimizi incelemek içni sitemizin internet sayfasını ziyaret edebilir ve hemen rezervasyon yaptırabilirsiniz.

 

Kahvaltı menümüzde organik ve taze yiyecekler tercih edilmektedir. Firmamızın çalışma prensipleri gereğinde günlük ürünle kullanılmaya özen gösterilmektedir. Zengin bir kahvaltı sofrasında iştahınız açılacak ve güzel tatlar tatma fırsatına sahip olacaksınız. Kahvaltı esnasında şirket içi müzikleri dinlemek ve klasik bir müzik eşliğinde toplantını gerçekleştirmenizi sağlamak için ses sistemimiz de mevcuttur. İstediğiniz müzikleri yanınızda getirmeniz halinde teknede şirket brunchlarınızı renkli hale getirebilirsiniz. Teknede şirket kahvaltıları düzenlemek isteyen firmalar önceden rezervasyon işlemlerini gerçekleştirmelidir. Brunch günü tekne önceden hazırlanarak sizlerin hizmetine sunulmaktadır. Teknenin arka kısmında bulunan masalara örtüler serilerek güzel bir brunch ortamı yaratılmakta ve şirket toplantıları deniz manzarası eşliğinde gerçekleştirilmektedir.

Boğaz Etkinliklerimize Göz Atmak İçin Hizmetlerimizi İnceleyebilirsiniz.

WhatsApp WhatsApp
Rezervasyon | Ara