Teknede Şirket Yemekleri

Teknede şirket yemekleri düzenlemek isteyen kurum, kuruluş ve şirketler için yepyeni önerilerimiz bulunuyor. Firmamız yeni organizasyonlar gerçekleştirerek şirket yemeklerinizi renklendiriyor ve farklı bir hal kazandırıyor. Sizlerde şirket yemeklerinizi farklı kılmak istiyorsanız bizimle irtibata geçebilirsiniz. Şirket yemeklerini gerçekleştireceğiniz teknelerimizi inceleyerek firmamızdan randevu alabilir ve teknelerimizi görme fırsatına sahip olabilirsiniz. Zaman kaybetmeden teknelerimizi kiralayarak ön rezervasyon işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. Teknede şirket yemekleri organizasyonu konusunda işinde uzman kişiler çalışmaktadır.

Yemekler işinde uzman aşçılar tarafından hazırlanmakta ve taze ürünler kullanılmaktadır. Alkollü ve alkolsüz içecekler ikram etmekteyiz. Yemek menüleri şirketlerin talepleri doğrultusunda ek ücret ödeyerek farklılaştırılabilir. İsterseniz yemeklerinizi kendi catering firmalarına da hazırlatabilirsiniz. Kaliteli ve müşteri odaklı bir hizmet vermeyi amaçladığımızdan dolayı size özel fırsatlarımızı inceleyebilirsiniz. Özel anlar yaşamak ve şirket yemeklerinizi boğaz manzaralı olarak deniz tam ortasında gerçekleştirmek istiyorsanız firmamızla tanışmanız lazım. Klasik şirket yemeklerinden sıyrılmaya ve farkınız ortaya koymaya ne dersiniz? Çalışanlarınızın motivasyonunun arttıracak ve onları dinlendirecek özel yemeklerle karşınızdayız.

 

Bayilerinizle yapacağınız toplantılar, özel eğlenceler için küçük ve büyük teknelerimiz bulunuyor. Kişi sınırı olmaksızın özel ve unutulması zor anlar geçirmek isteyen şirketleri güzel sürprizler bekliyor. Şirketinizin özel misafirlerine farklı bir gece yaşatmak ve kurmuş olduğunuz ticari ilişkinin güçlenmesini sağlamak için bizimle hemen irtibata geçebilirsiniz. Güzel bir yemek menüsün ardından meyve tabaklarımız masalara dağıtılmaktadır. Şirket toplantılarını teknede geçekleştirmek isteyen müşterilerimize 4 saat sürecek özel teknede şirket toplantıları imkanı sunuyoruz. Ancak şirketlerin talebine göre bu sürenin uzatılabileceğini de belirtmek isteriz. Teknede şirket yemekleri düzenlenmesinin temel amacı boğazın eşsiz güzelliklerini yaşamanızı sağlayarak iş stresi yaşamadan keyifli ve güzel bir toplantı geçirebilmenizdir.

 

Teknede çok fazla alternatifimiz bulunuyor. Ses sistemimizi arzunuza göre kullanabilirsiniz. Seçmiş olduğunuz müziklerle hem konuklarınızı eğlendirecek hem de dinlendireceksiniz. Ses sistemimizi ücretsiz olarak tekne gezinizi boyunca kulanabilirsiniz Teknede şirket yemekleri içni masalarımız özenli bir şekilde masa örtüleriyle kaplanıyor, sandalyeler için özel giydirmeler yapılıyor. Ayrıca kişilerin özel taleplerinin olması halinde ek ücret alınarak oryantal şovlar, Dj eşliğinde müzikler, lazer şovları düzenlenebiliyor. Organizasyon konusunda çok geniş alternatife fırsatı veren firmamız sizlerin mutluluğuna çok önem veriyor. Her şeyin belirli bir standart çevresinde kontrollü olarak gerçekleşmesini sağlıyoruz. Herhangi bir aksaklık yaşamadan teknede şirket yemeklerinizi gerçekleştiriyoruz. Çalışanlarınızın, şirket ortaklarınızın ve sizinle iş yapacak firmaların güzel bir akşam geçirmesini sağlamak için elimizden geleni yapıyoruz.

Boğaz Etkinliklerimize Göz Atmak İçin Hizmetlerimizi İnceleyebilirsiniz.

WhatsApp WhatsApp
Rezervasyon | Ara