Teknede Sürpriz Partiler

İstanbul’un incisi Boğaz’da hayatınıza renk katacak; çevrenize parmak ısırtacak partilere hazır mısınız? Şehir kalabalığından, gürültüsünden uzak bir eğlence için en doğru seçime sizi davet ediyoruz. Size özel müzik ve mönü seçenekleri ile yemekli ya da kokteyl konseptinde çılgın parti organizasyonları burada gerçekleşiyor.

 

Yapabilecekleriniz hayal gücünüz ile sınırlı. Talep ettiğiniz kişi sayısı ile doğru orantılı tekne seçeneklerimiz tam size göre. Tüm çevrenizi hemen davet edin ve kendi partinizi kendiniz tasarlayın. Arkadaşlarınıza, dostlarınıza unutamayacakları anlar yaşatabilirsiniz.Onlara İstanbul’un tadını doyasıya eğlenerek çıkartabilecekleri bir etkinlik sunabilirsiniz.

Hem muhteşem bir boğaz turu ile denizin maviliğinin, dinginliğinin ruhunuzu temizlemesini sağlayacak; hem de esen rüzgâr ve mis gibi deniz kokusu eşliğinde çılgınlar gibi dans edip eğleneceksiniz. Bu gece sizin geceniz ve rüya gibi olacak. Teknede sürpriz partiler ile sevdiğiniz arkadaşınıza, nişanlınıza, eşinize hayal bile edemeyeceği bir hediye sunabileceksiniz. Kim sevdiği kişiyi mutluluktan uçurmak istemez ki? Doğum günü partisi, evlilik yıldönümü partisi tam size ve sevdiğinize göre. Dilerseniz teknelerimizde mezuniyet partileri de gerçekleştirme olanağına sahipsiniz.

 

Biliyoruz, siz etkileyici birisiniz ve sevdiklerinizi de büyülemeyi çok iyi biliyorsunuz. Dilerseniz teknelerimizde mezuniyet partileri de gerçekleştirme olanağına sahipsiniz. Bu nedenle onlara İstanbul Boğazının harika ambiyansı eşliğinde bir parti düzenlemeye karar verdiniz. Öyle ise doğru yerdesiniz. Teknede sürpriz partiler denilince ilk akla gelen tekne kiralama firması olarak bizi tercih etmenizden dolayı çok mutlu olduk.

 

Profesyonel hizmet, kaliteli ve lüks tekneler ile tanışmanız için bir telefon kadar yakınız size. Son ses müzik, dans ve arkadaşlar ile geçirilecek muhteşem anlar teknemizde sizi bekliyor. Tahmininizin de altında, ekonomik fiyatlar ile teknede sürpriz partiler düzenleyebileceksiniz. Yaratıcı fikriniz ile arkadaş çevrenizin gündemine oturacak; kıskanılacaksınız. Herkes sizi örnek alacak. Yıllarca onlara yaşattığınız bu harika eğlencenin keyifli tadı akıllarında yer edecek ve hep bu anı hatırlayacaklar.

 

Birbirinden lüks, temiz, konforlu teknelerimizi de çok beğenecekler. Teknelerimiz ve ağırlayabileceğiniz konuk sayıları ile ilgili detaylı bilgi sayfamızda yer almaktadır. Kurumsal hizmet anlayışını benimseyen bizler sizlere güvenli, profesyonel ve güleryüzlü bir çalışma sunmakta ve misafirlerinizi en iyi şekilde ağırlamaktayız. Bize bir telefon ile ulaşın ve geç kalmadan tekne sürpriz partiler için randevunuzu alın, teknenizi önceden kiralayın. Size özel, avantajlı tekne kiralama fiyatları için bizimle hemen irtibata geçin. Yazın son partisini siz verin.

Boğaz Etkinliklerimize Göz Atmak İçin Hizmetlerimizi İnceleyebilirsiniz.

WhatsApp WhatsApp
Rezervasyon | Ara