Teknede Toplantı

İş yemekleri düzenlemek isteyen firmalar için yepyeni ve farklı bir alternatif sunuyoruz. Teknede toplantıya ne dersiniz? Aklınıza gelebilecek her türlü kurumsal organizasyon için boğaz turu eşliğinde toplantı imkanı sunuyoruz. Kaliteli bir ortamda toplantınızı gerçekleştirmek ve çalışanlarınıza özel bir an yaşatmak isterseniz firmamız birbirinden farklı toplantı organizasyonları düzenlemektedir.

 

Teknede toplantı yapmak isteyen firmalar sadece yaz aylarında değil 12 ay boyunca kesintisiz olara tekne kiralayabilmekte ve toplantılarını gerçekleştirmektedir. Kişi sayısını belirledikten sonra uygun tekne alternatiflerimizi görmelisiniz. En az 25 kişilik gruplar için çalışan teknelerimizin yanı sıra 300 kişilik grupların ihtiyaçlarını karşılayabilecek teknelerimizi de mevcuttur. İş görüşmeleri ve toplantıları gerçekleştirmek ve çalışanlarınızı motivasyonlarını arttırmam için teknede toplantı yapma fikri oldukça başarılıdır. Oldukça ekonomik olan teknede toplantı fikri firmamız tarafından özenli bir şekilde hazırlanmakta ve organizasyonla ilgili tüm konular firmamız tarafından gerçekleştirilmektedir.

TekneGezintisi.com teknede toplantı için özel yemek menüleri hazırlamaktadır. Mezeleri salatalar, ara sıcaklar, ana yemekler ve tatlılar eşliğinde hazırlanan menülerimizi değiştirebilirsiniz ve ek ücret ödeyerek kendi menülerini ortaya çıkarabilirsiniz. Ayrıca teknede iş toplantısı gerçekleştirecek olan firmalar yemeklerini kendileri veya anlaşmalı oldukları catering firmasına da getirtebilir. Firmamızın yemeklerini tatmanızı da öneririz. İşinde uzman aşçımızın elinden çıkan birbirinden lezzetli ve hijyenik yemeklerle iş toplantınızı leziz bir hale getirebilirsiniz. Yemek ve kokteyl menülerimizin detaylarını öğrenmek içni internet sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Yatlarda gerçekleştirilen iş yemeği toplantıları 2 saat sürmektedir. Ancak büyük grupların bulunduğu büyük teknelerde düzenlenen toplantılar için iş yemeği süresi 4 saati bulmaktadır. Son derece keyifli ve lezzetli bir iş toplantısını çalışanlarınıza yaşamak ister misiniz? Boğaz manzarası eşliğinde, denizin tam ortasında, mis gibi havada iş toplantısı yapmak çalışanlarınız hem dinlendirecek hem de motive olarak yükselmelerini sağlayacak.

 

Firmamız teknede toplantı yapmak isteyen kurum ve kuruluşlara kaliteli bir hizmet sunmaktadır. Her türlü organizasyonla ilgilenen firmamız toplantı gecesinde herhangi bir aksaklık yaşanmaması için her şeyi kontrol altında tutmaktadır. Profesyonel çalışanlarımız sayesinde iş toplantılarınız oldukça eğlenceli geçecektir. İş toplantılarında sandalyelere özel giydirme yapılmakta ve masalara beyaz örtü örtülmektedir. Ses sistemi de bulunan yat ve teknelerimizde kendinize özel şarkılar çalabilirsiniz. Ses sistemi hizmeti organizasyon boyunca ücretsiz olarak verilen hizmetlerin başında gelmektedir. İsteyen firmalar için ekstra ücret ödenmek suretiyle oryantal fotoğraf, video, Dj ve lazer gösterisi hizmeti de sunulmakta ve farklı anlar yaşatılmaktadır.

Boğaz Etkinliklerimize Göz Atmak İçin Hizmetlerimizi İnceleyebilirsiniz.

WhatsApp WhatsApp
Rezervasyon | Ara