Teknede Toplantı Yemekleri

Teknede iş toplantısı, bayi toplantısı ve iş yemekleri düzenlemek ister misiniz? Her türlü iş toplantısı yemekleri içni teknelerimiz hizmetinizdedir. İş yerinin stresinden uzaklaşmak, çalışanların motivasyonunu arttırmak, kalıcı ve etkili bir iş toplantısı yemeği düzenlemek için bizleri seçebilirsiniz. Boğazın muhteşem manzarası karşısında her türlü business toplantılar düzenleyebilirsiniz.

 

Teknede toplantı yemekleri için ideal bir ortam oluşturan firmamız her türlü toplantı ve yemek organizasyonu için deneyimli ve uzman kadrosuyla hizmet vermektedir. Yemek süresince herhangi bir aksaklıkla karşı karşıya kalmamanız içni firmamız tüm elemanlarıyla hizmet vermektedir. Çok sayıdaki personelimiz yemekleri aynı anda sunmakta ve sıcak, lezzetli bir yemek fırsatına sahip olunmaktadır. İşinde uzman ve tecrübeli firmamız sayesinde teknede toplantı yemekleri düzenlemek çok kolay bir hale geldi. Tüm organizasyon bizim tarafımızdan gerçekleştirilmektedir. Bu nedenle şirketler toplantı yemekleri ile ilgili herhangi bir şey düşünmesine gerek kalmadan keyifli bir gecenin tadını çıkarmaktadır. Hem çalışanlarınız hem de iş yapacağınız firmaların gözünde ileriye gitmek içni teknede yemek düzenlemek oldukça iyi bir fikir olacaktır.

İstanbul’da farklı bir toplantı yapmak için farklı organizasyon planları arayan şirketlere teknelerimiz ile güzel bir toplantının kapılarını aralıyoruz. Avrupa ile Asya kıtaları arasında yer alan boğazda teknede toplantı yemekleri vermeye ne dersiniz? Gelecek misafirlerinize hem farklı deneyimler yaşatacak hem de muhteşem manzarasıyla onları büyüleyeceksiniz. İstanbul’un en lüks teknelerini firmamız aracılığıyla bulabilirsiniz. Sizlerin tüm ihtiyaçlarınıza cevap verebilecek nitelikteki teknelerimizin toplantı salonları sizleri büyüleyecek. Lüks bir teknede yemek vermek ve harika bir boğaz tekne turu gerçekleştirmek için bizleri seçmeniz gerekiyor. Profesyonel ekibimiz tarafından hazırlanan yemeklerle güzel bir akşam yemeği yeme fırsatı sizleri bekliyor.

 

TekneGezintisi.com tarafından verilen teknede toplantı yemekleri hizmeti grupların büyüklerine göre farklı teknelerle gerçekleştirilmektedir. Tekne kiralamak isteyen şirketler firmamızın teknelerini inceleyerek kendi gruplarına uygun tekneleri rezerve edebilirler. Genel olarak 4 saat süren yemekler şirketlerin taleplerine göre uzayabilmektedir. Yarım gün ve tam gün toplantı paketlerimizi tercih edebilirsiniz. Özel toplantı paketlerimizde ihtiyacınıza uygun şirket yemeklerini organize etmekteyiz. Teknede toplantı yemekleri organize ederek şirketinizi bir adım ileriye taşıyabilir ve iş ortaklarınıza güzel bir akşam yaşatarak onları büyüleyebilirsiniz. Uygun fiyatlarla şirket toplantıları gerçekleştirmek ve muhteşem bir boğaz manzarası eşliğinde farkınızı ortaya koymak için sizleri bekliyoruz.

Boğaz Etkinliklerimize Göz Atmak İçin Hizmetlerimizi İnceleyebilirsiniz.

WhatsApp WhatsApp
Rezervasyon | Ara