Teknede Türk Geceleri

İstanbul Boğazının ve denizinin güzelliklerini doyasıya keşfetmek için firmamızın teknede sunduğu programlardan yararlanabilirsiniz. Özellikle bahar ve yaz aylarında sizin için harika etkinlikler hazırlamaktayız. Özellikle sizlere özel hazırladığımız teknede Türk geceleri kesinlikle yaşamanız gereken programlar arasındadır. Sanatçı ve oryantal eşliğinde, süper bir gece sizleri bekliyor. Tekne filomuz 1 den 500 e kadar kalabalık bir grubu ağırlamak için yeterli durumdadır. Hem rutin tekne turları, hem de sizden gelen özel istekleri karşılayacak kapasitemiz bulunmaktadır. Teknelerimiz, özel yat ve gezinti olarak çeşitlenmektedir. Motor yatlarımızın kapasitesinden memnun kalacaksınız. Bakımı, sigortası, temizliği yapılmaktadır her zaman ve eksiksiz olarak. Teknede Türk geceleri konusunda 16 yıllık deneyimimiz ile eksiksiz bir firmayız.

TekneGezintisi.com oalrak sayısız parti, kutlama ve etkinlik ile sizleri bekliyoruz. Nişan, düğün, nikah, sünnet, söz, mezuniyet, doğum günleri, partiler, kokteyl davetli ve birçok farklı kutlama programında bize sonuna kadar güvenebilirsiniz. Teknede Türk geceleri dışında, bu formatta, ya da farklı formatlarda isteklerinizi gerçekleştirebiliriz. Menülerimiz çoktan seçmeli olarak sizi memnun edecek boyutlarda. Barbekü, coffee break olarak kahve menüsü, kokteyl, özel yılbaşı ve bayram etkinliklerimiz ve menülerimiz, iftar sunumlarımız, doğum günü menülerimiz, yemek menülerimiz iler sizinleyiz. Set sunumlarımız da sizinle. Bizler firma olarak yıllardır catering hizmeti de yapmaktayız. Özel ve harici olarak her zaman catering hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. BU konuda profesyonel çalışmalarımız olduğundan, yemek ve ikram konusunda kesinlikle firmamıza güvenebilirsiniz.

 

Teknede Türk geceleri programlarımızda hem müzikli danslı, geleneksel programımız ile çok eğlenecek, ayrıca Boğaz ve Harika Marmara Denizinin tadını çıkaracaksınız. Etkinlikler için süslemelerimiz son derece detaylı olmaktadır. Mekanın süslenmesi, özel davetlerde sizden gelen isteklere göre şekillenmektedir. Özel programlarımızda kesinlikle sizden gelen istekleri göz ardı etmemekteyiz. Müzik seçimi ve diğer belirlemeler konusunda da elbette kesinlikle size danışmaktayız. Bu tür geceler özellikle yabancı turistlerin son derece ilgisini çekmektedir. Firmamız olarak zaten her zaman yerli ve yabancı turistlere rutin tekne turlarımız olmaktadır. Bunun yanında, firmaların, özellikle yabancı konukları ağırlayacak firmaların gecelerimize itibar etmesi, konuklarının son derece memnun kalmasını sağlamaktadır.

 

Konuklarınızı Türk gecesinde harika şekilde ağırlayabilirsiniz. Misafirlerinizin organizasyondan memnun kalacağından emin olabilirsiniz. İstanbul un en güzel yerlerini, en kaliteli tekneler ve en profesyonel sunumlar ile yaşamak için firmamızla irtibata geçmekten kaçınmayın. Uygun fiyatlarımızla sizinleyiz. Tur takvimi için firmamızla her zaman görüşebilirsiniz.

Boğaz Etkinliklerimize Göz Atmak İçin Hizmetlerimizi İnceleyebilirsiniz.

WhatsApp WhatsApp
Rezervasyon | Ara