Teknede Yıl Dönümleri

Evlilik, nişan, tanışma gibi yıl dönümlerinde sevdiklerinize farklı ve güzel sürprizler hazırlamak ister misiniz? Teknede yıl dönümleri kutlamak oldukça güzel bir fikir olacaktır. Hem farklı hem de herkesi kıskandıracak yıldönümü kutlamalarınız için firmamızla irtibata geçebilirsiniz. Yıldönümünde nasıl bir sürpriz yapsam diye düşünen çiftlere çok farklı anlar yaşatıyoruz. İstediğiniz şekilde organizasyonlar yapıyor ve yemekli, yemeksiz menülerde sizler için güzel anılar bırakmayı hedefliyoruz. Romantik bir sürpriz arayan çiftle için teknede yıl dönümü kutlamak oldukça parlak bir fikir olacaktır.

 

İlk günkü heyecanı yaşatmak ve hayatınızın aşkıyla eşsiz bir kutlama yapmak içni teknede yıl dönümleri kutlamak oldukça güzel bir fikir. 7 gün 24 saat boyunca aralıksız olarak hizmet sunan firmamız yılların tecrübe ve birikimlerini kullanarak eşsiz güzellikte ve farklı organizasyonlar düzenlemektedir. Kaliteli ve işinde tecrübeli ekibimizle yıldönümlerinizi renkli bir hale getirmek için çalışıyoruz. Yıldönümü kutlamak isteyen kişiler ekonomik ve lüks yatlar kiralayabilmektedir. Oldukça ekonomik olan yatlarımızla güzel bir yıldönümü kutlamasının kapılarını aralamış olacaksınız.

TekneGezintisi.com olarak bizden kiralayabileceğiniz lüks yatlarımızı görüntüleme fırsatına sahip olabilirsiniz. Kiralamak istediğiniz yatları belirledikten sonra rezervasyon işlemlerini yaptırabilirsiniz. Firmamızla irtibata geçerek randevu alabilir ve yıldönümünüzü kutlamak için beğendiğiniz yatı görme fırsatına sahip olabilirsiniz. Yıldönümü kutlamalarında sizlere özel menüler hazırlamaktayız. Birbirinden lezzetli ve göz alıcı menülerimizde et veya balık gibi yemeklere yer veriyoruz. Taze ve günlük sebze, meyve ve etlerin kullanıldığı firmamızda uzman aşçılar tarafından lezzetli yemekler hazırlanmaktadır. Ancak et veya balık menüsü dışında daha farklı ve size özel bir menü de hazırlatma fırsatına sahipsiniz. Fiyat farkını ödemek suretiyle istediğiniz menüleri hazırlamaktayız.

 

TekneGezintisi.com tarafından düzenlenen teknede yıl dönümleri kapsamında hem eğlenecek hem de romantik dakikalar yaşayacaksınız. Eşinize veya sevgilinize kendisini özel hissettirecek teknede yıldönümü kutlaması yapma fikriniz çok beğenilecek. Güzel bir yemek yeme fırsatı sunan firmamız boğaz eşliğinde aşkınızı yaşamanıza ve güzel bir zaman geçirmenize olanak sağlamaktadır. Ayrıca keman eşliğinde yemek yemek isteyenler içni özel organizasyonlar da gerçekleştirmeyiz. Fiyat farkı ödemek suretiyle keman çalan arkadaşımız sizlere romantik ve güzel bir müzik eşliğinde özel bir gece yaşamanızı sağlayacak. Mezeler, ara sıcaklar, ana yemek, mevsim salatası, karışık mevsim meyveleri ve alkollü, alkolsüz içecekler ile sizleri özel bir gece bekliyor. Teknelerimizde ses sistemi mevcuttur. Dinlemek istediğiniz müzikleri gece boyunca dinlemeyebilir ve size ait şarkıları çalarak güzel bir yıldönümü kutlaması yapabilirsiniz.

Boğaz Etkinliklerimize Göz Atmak İçin Hizmetlerimizi İnceleyebilirsiniz.

WhatsApp WhatsApp
Rezervasyon | Ara