Teknede Yüzme Turları

Stresinizi mavi sulara bırakacak bir etkinliğe dahil olmak ister misiniz? Tüm gün boyu suda enerjinizi bırakacağınız adalarda zaman geçirmek, sosyal ortam yakalayabileceğiniz farklı kişilerle aynı teknede yer almak ya da sadece sevdikleriniz ile beraber olacağınız özel bir hizmetten faydalanmak bizi tercihiniz ile mümkün. Teknede gerçekleştirmek istediğiniz yüzme turu organizasyonları için katılacak kişi sayısı belirtmesi işleminiz sonrasında yat tipi, taka tipi ya da restoran tipi teknelerimiz arasından seçimde bulunarak organizasyonunuz için randevu alabilirsiniz.

 

Gün içinde size sunulacak kahvaltı, öğlen menüleri ya da ikindi saatleri yiyecek içecek tercihlerinde seçimleriniz olabilecekler ile ilgili bilgilendirmeyi görüşmemiz esnasında bize sorarak öğrenebilirsiniz. Dilerseniz sitemizi ziyaret ederek teknede yüzme turları ile daha detaylı bir araştırma içine girdikten sonra telefon ile ya da yüz yüze irtibata geçme tercihinde bulunabilirsiniz. Temiz sularda yüzerken müzik ile eğlenme ve seçtiğiniz menüleri tüketme mutluluğunu bizi tercihiniz ile yaşama garantisini veriyoruz sizlere. Sitemizde gerçekleştireceğiniz gezintide ayrıca resim galerisi bölümünden resimlere ulaşabilir, blog bölümünde önceki aylara ya da senelere ait anılara göz atarak kişilerin yüz ifadeleri ile bizi seçmiş olmalarından dolayı büründükleri kimlikler ile en doğru bilgiyi edinme fırsatı yakalayabilirsiniz.

Yüzme ile acıktığınız anlarda kokteyl tercihinde bulunabilir ve bu açlığınızı giderebilirsiniz. Kuruyemiş, cips tarzı tüketimlerde sizlerin yorgunluğunuzu alabilecek alternatiflerimizdendir. Teknede yüzme turları organizasyonu için bizi tercih ettiğinizde katılımcı sayısına göre ve seçeceğiniz meniye göre fiyat listesi belirlenerek size bilgilendirme yapılmaktadır. Yüzme sonrası teknemizde minderlerde güneşlenebilir ya da üstünüz kururken seçeceğiniz şarkılar eşliğinde eğlencenin keyfini sonuna kadar yaşama tercihinde bulunabilirsiniz. Hava şartlarına göre sizi götüreceğimiz istikamet ile ilgili karar vararak denizin tadını doyasıya çıkarabileceğiniz koylarda arzu ettiğiniz şekilde eğlenmenize yardımcı olmaya çalışmaktayız.

 

Teknede yüzme turları organizasyonu ile sizlere eşlik edecek olan ekibimiz arasında bulunan kaptan ve yardımcı elemanlarımız son derece güler yüzlü ve sizlerin taleplerinizi tam anlamı ile yerine getirmek için ellerinden gelen gayreti gösterebilmektedirler. Tura dahil olan seçimleriniz için ekstra ücret ödeyeceğiniz husus ise değişmez bir gerçektir. Her türlü organizasyona göre gerekli hazırlıklar tam teşekküllü olarak bir gün öncesinden yapılarak sizleri mağdur etmemek adına tüm olanaklar ayağınıza kadar sunulabilmektedir. Teknede yüzme turları organizasyonu için bizi tercih etme hususunda karara vardıysanız zaman kaybetmeden telefon numaralarımız aracılığı ile organizasyon detaylarını görüşmek içni bize ulaşabilirsiniz.

Boğaz Etkinliklerimize Göz Atmak İçin Hizmetlerimizi İnceleyebilirsiniz.

WhatsApp WhatsApp
Rezervasyon | Ara