Transfer Turları

Transfer turları sayesinde kendi gezi teknenizde gideceğiniz mekana gitmeden önce zaman geçirmenizi sağlayan önemli turdur. Şehrin trafiğini gürültüsünü yaşamanıza gerek kalmadan boğazın her iki yakasında bulunan restoranlara, gece kulüplerine transfer hizmeti sunan firmamız sizleri yormamak için elinden geleni yapmaktadır. İstanbul’un trafiğini gürültüsünü çekmenize gerek yok. Hem eğlenceli vakit geçirmek, hem deniz havası almak ve hem de eğlenmek için transfer turlarımızı deneyebilirsiniz.

 

Gitmek istediğiniz yere kara yolu ile gitmek ve zaman kaybetmek yerine deniz transfer turlarımızı tercih edebilirsiniz. Üstelik şehrin ortasında gitmek istediğiniz yere trafik b. Çeşitli sebeplerle geç kalma durumunuz her zaman vardır. Ancak transfer turları ile gez kalmanın önüne geçiyoruz. Trafik, gürültü gibi hiçbir olumsuzlukla karşı karşıya kalmanıza gere kalmadan bir yakadan diğer yakaya kısa bir süre içerisinde konforlu bir şekilde ulaştırıyoruz. Kendinize ait olan bir tekneyle varmak istediğiniz restorana veya gece kulübüne gitmeniz oldukça havalı olacak. Hem yorulmayacak hem de herkesin meraklı bakışlarına maruz kalacaksınız.

Transfer turlarımız sayesinde İstanbul’un trafiğini unutacak, hem deniz havası alacak hem de güzel bir zaman geçireceksiniz. Siz teknenizde içeceğinizi yudumlarken bizler sizi kısa sürede gitmek istediğiniz yere ulaştırmanın mutluluğunu yaşayacağız. Bizlerle irtibata geçerek hem transfer turları hakkında bilgi alabilir hem de transfer turlarımızın avantajlarını öğrenme fırsatına sahip olabilirsiniz. Uygun fiyatlarla sunulan transfer hizmetlerimiz sayesinde İstanbul’da bir yakadan diğer yakaya geçmeniz zorluklarını ve eziyetini yaşamayacaksınız. Özel davetler, yemekler, düğünler, eğlence mekanlarına teknenizle gitmeye hazır mısınız? Sizinle birlikte kısa ve güzel bir yolculuk geçirecek ve sizi mutlu etmek için elimizden geleni yapacağız.

 

Şehrin kaosundan uzaklaşmak isteyen herkesin sık sık kullandığı transfer hizmetleri sayesinde boğazın altında hayatınıza kısa bir mola vereceksiniz.
Boğazın keyfini çıkaracak ve deniz manzarasıyla gitmek istediğiniz yere keyifli bir yolculuk gerçekleştireceksiniz. Transfer turları sayesinde kısa sürede gitmek istediğiniz yete ulaşım sağlayacağınız için zaman kaybı yaşamayacak ve saatler öncesinden yollara çıkmak zorunda kalmayacaksınız. İş toplantılarınız ve lansman gecelerinde yetişebilir miyim telaşına kapılmayacaksınız. Kısa bir yolculuk sonucunda herhangi bir trafik ışığına veya trafiğe takılmadan kolay bir şekilde gitmek istediğiniz yere gideceksiniz. Geç kalma korkusu olmadan seyahat etmenin mutluluğunu yaşayacaksınız. Tedirgin olmadan İstanbul’un bir noktasından diğer bir noktasına kolayca gitmenin mutluluğunu yaşayacaksınız.

Boğaz Etkinliklerimize Göz Atmak İçin Hizmetlerimizi İnceleyebilirsiniz.

WhatsApp WhatsApp
Rezervasyon | Ara