Yatta Doğum Günü

Doğum günleri şüphesiz ki, yaşımız kaç olursa olsun kutlamak istediğimiz, bizim için çok özel günlerdir. Özellikle anne babalar olarak evlatlarımızın doğum günü kutlamalarına çok özen gösteririz. Bebeklerimizin ilk yaşları hele çok anlamlıdır. Unutulmaz olmasını istememiz de çok normaldir. İşte bu nedenle doğum günü partilerimizin kutlanmasına özenmemiz lazım. Bu konuda firmamıza sonuna kadar güvenebilirsiniz. Doğum günü etkinliklerimiz için teknede parti organizasyonlarımızdan yararlanabilirsiniz. Sizlere harika doğum günü kutlamaları hazırlayabiliriz. Hemen sitemizde bulunan etkinlikler ve özellikle yatta doğum günü kutlamalarımız için referanslarımıza göz atın. Geçmiş etkinliklerimizin çekimlerini de bulacaksınız.

 

Yatta doğum günü yapılması için öncelikle firmamızla iletişime geçtiğinizde sizden aldığımız bilgiler doğrultusunda özel bir etkinlik programı uygulayacağız. Bebeklerden en olgun yaşlardaki bay ve bayanlara kadar parti konseptimiz değişmektedir. Süslemelerimizi buna göre kişiye özel yapmaktayız. Öte yandan elbette menülerimizi de sizlerin isteklerine göre, seçiminize bırakmaktayız. Elbette firmamızın profesyonel kadrosu da sizin için görüşlerini bildirmektedir. İçkili ve içkisiz programlar yapabilirsiniz. Gündüz veya akşam etkinliklerimiz de değişmektedir. Kahve menülerimiz, içkisiz atıştırmalık menülerimiz olduğu gibi, restoran teknelerimizde sizlere en kaliteli ve zengin restoran tadında yemekli parti düzenlemelerimiz de bulunmaktadır.

Yatta doğum günü etkinliklerimiz servis elemanlarımızla sizi hiç yormadan gerçekleşmektedir. DJ, fasıl ekibimiz ve isteğiniz halinde etkinlikler için dansöz ve eğlence ekibimiz, servis elemanlarımız ve mutfak ekibimiz, kadromuzla sizlerleyiz. Dışarıya ihtiyaç halinde servis elemanı sağladığımızı da ekleyelim. Ayrıca firmamızın en önemli özelliklerinden biri de catering çalışmalarımızdır. Tekne turlarımız dışında sizlere istediğiniz zaman catering hizmeti de sunmaktayız. Harika bir catering deneyimimiz var ve bu konuda İstanbul da öncü firmalardan biriyiz.

 

Tekne turları ne zaman yapmak isterseniz hemen ilk tercihiniz olarak firmamıza gelebilirsiniz. Ada turlarımız, boğaz turlarımız, gece ortamında muhteşem mehtap turları gibi çok özel programlarımızdan yararlanabilirsiniz. Firmaların çok özel kokteyl sunumlarını, partilerini de mükemmel şekilde ağırlamaktayız. Türk geceleri konseptlerimiz hem yerli, hem de yabancı konuklarımız için mükemmeldir. Son derece ilgi uyandırmaktadır. Yabancı turistlerin ağırlanması, bir yerden başka bir yere aktarılması gibi konuları da mükemmel şekilde gerçekleştirmekteyiz.

 

Kendiniz ister yalnız, ister birlikte olarak turlarımıza katılabilirsiniz. Siz de her zaman firmanız için parti etkinliklerinizi firmamızdan yardım alarak teknelerimizde yapabilirsiniz. Mutlaka firmamıza ulaşın. Şehrimizin güzelliklerini birlikte keşfedelim. Denizimiz, Boğazımızı, güzelliklerimizi sizinle keşfedelim. Muhteşem zaman geçirmek için sizinle olmaktan memnuniyet duyacağız.

Boğaz Etkinliklerimize Göz Atmak İçin Hizmetlerimizi İnceleyebilirsiniz.

WhatsApp WhatsApp
Rezervasyon | Ara