Yatta Evlilik Teklifi

Evlilik hazırlığı yapmak istiyorsunuz ve sevdiğiniz adama ve kadına evlenme teklif etmek istiyorsunuz. Bu durumda, size özel bir firmanın yardım etmesine izin vermelisiniz. Bu çok özel bir teklifle olmalı elbette. Bunun için size süper bir teklifimiz var. Yatta evlilik teklifi yapmaya ne dersiniz? Harika bir evlilik teklifi yapmak, sevdiğinizi insanın büyülenmesini sağlamak için hemen firmamızla iletişime geçin. İstanbul da Adalar, Boğaz ve genel anlamda deniz turlarında sizinleyiz. Teknelerimiz mükemmel ve restoran teknelerimiz, yat ve taka tipli teknelerimizle sizlerleyiz. Donanımlı ve çok sayıda farklı teknelerimiz farklı etkinlikleri yapmamıza ve size mükemmel sunumlar yapmaya olanak sağlamaktadır. Sizden gelen isteğe göre evlilik teklifinizin harika olmasını sağlayabiliriz.

 

Yatta evlilik teklifi konusunda bizden daha iyi hazırlıklar yapacak bir firma bulamazsınız. Süslemelerimiz size özel yapılmaktadır. İsteğiniz konsepte göre renklerin seçimi, malzemelerin hazırlanması ve dizayn yapılması için elbette sizden de görüşlerinizi alacağız. Ekibimiz de size yeterli olacaktır. Servis elemanlarımız yemeklerimizin hazırlanmasından, sunumların yapılmasına kadar eksiksiz bir hizmet sergileyecektir. Catering konusunda kesinlikle bir numara olan firmayız. Ayrıca teknemiz dışında, dışarıya da catering hizmeti sunmaktayız. Menülerimizin alternatifli olarak size özel, piliç, et ve balık şeklinde çoktan seçmeli olarak düzenlenmektedir. İçkilerimizde limitsiz sunumlar yapmaktayız. Taze, organik, sağlıklı ve tertemiz şekilde menülerimizi hazırlıyoruz. İçinize sinecek, taze ve sağlıklı sunumlarımızla sizlerleyiz.

Sevdiğiniz o insana yatta evlilik teklifi yapmak için elbette müzik düzenlememiz de sizinle. İsterseniz dj, isterseniz oryantal ve çok özel fasıl ekibimizle sizinleyiz. Boğazın ve denizin en güzel yerlerinde, sizin de seçtiğiniz destinasyonda rotamızı ayarlamaktayız. Evlilik teklifi yanında, nişan, söz, nikah, bayram kutlamaları, özel partiler, iş toplantıları, sünnet, iftar yemekleri, kına gecesi, mevlüt, ada turları, günübirlik turlar gibi çok farklı etkinlikleri sizlere rahatlıkla sunabiliriz. Ayrıca catering, personel temini, tekne sunumlarımız gibi farklı hizmetlerimiz de yine her zaman sizinle.

 

Bebeklerinizin etkinliklerinden, düğünlere ve yılbaşı partilerine kadar sayısız etkinliklere kadar sizinle olmaktan mutluluk duymaktayız. Kesinlikle teknelerimize sonuna kadar güvenebilirsiniz. Bakımları muntazam yapılmaktadır ve sigortaları da eksiksizdir. Tertemiz donanımlı araçlarımız kesinlikle mükemmel. Öte yandan kadromuz ve tekne personelimiz de size mükemmel bir sunum yapacaktır. Eleman kadromuz, tekne modellerimiz, harika detaylı hizmetlerimizle sizinle olduğumuzu kesinlikle unutmayınız. Çok özel sunumlarımıza, video ve fotoğraf çekimlerimize de hayran kalacaksınız. Unutulmaz anıları yaşamak için firmamızla iletişime geçin.

Boğaz Etkinliklerimize Göz Atmak İçin Hizmetlerimizi İnceleyebilirsiniz.

WhatsApp WhatsApp
Rezervasyon | Ara