Yemekli Boğaz Turları

İstanbul, şiirlere, şarkılara konu olmuş bir şehir. Boğazı ile dünyanın gözünün üzerinde olduğu bir cennet parçası. Şöyle bir açıldınız mı mavi sulara, ne dert kalır ne stres insanda. Adeta bir büyüye kapılır gidersiniz. Uçsuz bucaksız bir deryada nefes aldığınızı hissedersiniz. Kim sevmez ki İstanbul Boğazını, hangi âşık aşkını ilan etmemiştir ki bu güzel manzara karşısında. Ne şarkılara, şiirlere konu olmuştur bu güzel şehrin Boğazı. İstanbul’un tarihini de huzurunu da güzelliğini de bir arada sunar size. Tarih kokar etrafını sarıp sarmalayan yalılar. O ne ihtişam, O ne süstür. Garip bir duygu sarar baktıkça bu tarih kokan evlere, içiniz ısınır. Kendinizi bir rüyada gibi hissedersiniz. Hayran kalırsınız.

 

İşte bizler sizi bu göz kamaştıran güzellikle sizi buluşturuyor ve İstanbul’un bu güzel gerdanlığı ile bir araya getiriyoruz. Size ve sevdiklerinize taşı toprağı altın denilen bu güzel şehrin kalbinde yolculuk fırsatı sunuyoruz. İstanbul’un akciğerlerinde deniz havasını içinize çekmenizi ve hayatta nefes aldığınızı hissetmenizi sağlıyoruz. Şimdi yaşama bir mola verin ve alın sevdiğinizi yanınıza ve aramıza katılın. Birlikte geçireceğiniz romantik bir gece için harekete geçin.

Yemekli boğaz turları ile unutamayacağınız bir gece geçirme şansına sahip olun. Aşkınızı bir yüzükle taçlandırın, birlikte geçen bir yıl için kutlama yapın, düzenlenen etkinlikler ile gülün, dans edin, eğlenin. Varın İstanbul’un tadını biraz da siz çıkartın. Sizler için her detayı itina ile düşünüp hazırlayan bizler, Boğazın eşsiz güzelliğinde felekten bir gece çalmanız için her detayı en ince ayrıntısına kadar hesaplarız. Böylece unutulmaz bir akşamın mimarları arasında yer almak isteriz. Türk mutfağı ve Osmanlı Mutfağının eşsiz lezzetlerini bulabileceğiniz mönü ile yemeğin de tadına varacağınız bir akşam olacak. Dileyen misafirlerimiz en güzel günlerini teknemizde kutlayabilirler.

 

Partiler, düğünler, doğum günleri, mezuniyet kutlamaları ve diğer organizasyonlarınız için teknemizi kiralayabilir; rüya gibi bir geceyi misafirlerinize de yaşatabilirsiniz. Ömür boyu konuşulacak organizasyonlara imza atabilirsiniz. Deniz havası, muhteşem tekneler, göz kamaştıran bir manzara eşliğinde klas bir organizasyon ile yemekli boğaz turları vazgeçilmezleriniz arasında yer alacak.

 

Son derece ekonomik fiyatlara kiralayabileceğiniz teknelerimiz ile yemekli boğaz turları için en profesyonel hizmeti alabileceksiniz. Birbirinden deneyimli, eğitimli, güler yüzlü çalışanlarımız sizin için daima en iyi hizmeti sunacaklar ve memnuniyetiniz için gereken tüm özeni göstereceklerdir. Organizasyonlarınız ve tüm ihtiyaçlarınız için buradayız. Bize ulaşın ve rüya gibi bir gece için hazırlıklara hemen başlayın.

Boğaz Etkinliklerimize Göz Atmak İçin Hizmetlerimizi İnceleyebilirsiniz.

WhatsApp WhatsApp
Rezervasyon | Ara